• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Sony Entertainment firmasının hızlı ve eğlenceli FPS oyunu Bulluet Run bu türü sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyundur. Sony kalitesiyle sunulan bu oyunda herşey daha fazla şöhret kazanma amacındadır. Bir televizyon şovunda oynuyor hissi yaşayacaksınız. Oyunun en ilginç yanlarından birisi ise sadece daha fazla kişi öldürmeyle en yüksek şöhrete sahip olma düşüncesini tamamen yıkılmasıdır. Oyunda yaptığınız her hareket şöhretinizi arttırıcı özellikleri sahiptir. Bu nedenle sadece adam öldürmek değil, oyunun oynayışınızda şöhretinizi arttıracak özelliklerdedir.

Sponsorlu Reklamlar

20 kişilik haritaların olduğu oyunda iki farklı oyun modu bulunmaktadır. Bu modlar Team Deathmatch ve Dominion isimlerindedir. Oyunda şuan için bulunanan 6 farklı haritada da bu modlarda oynanabilinmektedir. Oyuncular karakterlerine oynadıkça seviye atlatabilmektedirler. Seviye atladıkça daha iyi ekipmanlar, silahlar elde edilmektedir. Ayrıca oyun içinde kazanılan para ile geliştirmeler ve ekipmanlar satın alınmaktadır. Özellikle silahları geliştirmek ve özellikler eklenmesi önemlidir.

Oyun içinde diğer oyunlarda pek rastlayamayacağınız bir özellik daha bulunmaktadır. 8 farklı hareket içeren bu özelliklerin içinde minigun silahı, hava saldırısı, iyileşme, tuzak robotları, berserker saldırısı gibi farklı hareketler mevcuttur. Bu özellikler oyun içinde göstermiş olduğunuz başarılara bağlıdır. Oyun içi hız oldukça yüksekdiktir. Mermi bittiğinde bir tuşla hemen silahın doldurulması bunun en güzel örneklerindendir. Ayrıca karakterlerinizi 100’den fazla kıyafet ve ekipmanla özelleştirebilmektesiniz.

Kalitesi tartışılmaz oyunlar yapan Sony Entertainment Bullet Run‘la eğlenceli ve hızlı bir FPS keyfi sunmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak oyunu aşağıda bulunan bağlantıdan indirebilirsiniz. İndirme işleminden sonra oyuna kayıt olmak için aşağıda bulunan Bullet Run Kaydol bağlantısını açarak, formu doldurmanız gerekmektedir. Kısa sürede sizde bu eğlenceli, hızlı ve kaliteli oyunda yer alabilirsiniz.

Kayıt İşlemi Durdurulmuştur.