• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

C9 – Continenth of the Ninth oyunu Webzen Inc. Global Digital Entertainment Leader tarafından piyasaya sürülen MMORPG çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu tarzından bir oyundur. Webzen firmasının sunduğu bu oyun özellikle grafikler açısından kullanıcıları tatmin edecek türdedir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda 4 farklı karakter bulunmaktadır. Fighter (Savaşçı): Kılıç, kalkan vb. silahları kullanabilen savaşçı karakterdir. İlerleyen seviyelerde kendine bir yol belirlemesi gerekir. Bu yollar Blademaster , Warrior, Guardian yada Berserker şeklindedir. Hunter (Avcı): Yay, hançer vb. silahları kullanan avcı karakterdir. İlerleyen seviyelerde seçebileceği yollar Assassin, Ranger yada  Scout şeklindedir. Shaman (Şaman): Diğer oyunlarda da karşımıza çıkan Priest (rahip) karakterine benzer. Büyü ile atak yapabildiği gibi asasıylada direk atak yapabilir. 20. seviyeye geldiğinde seçebileceği yollar Illusionist, Elementalist yada Taoist şeklindedir. Witchblades (bıçakcıcadı): Bu oyuna özel bir karakter olarak tanımlayabiliriz. Benzer oyunlarda çok karşımıza çıkan bir karakter değildir. Elite Eitcblades olunduğunda şimşek saldırısı, hızlı fiziksel saldırı ve büyü atakları yapabilir.

C9 – Continenth of the Ninth oyununda Guild (birlik) sistemi mevcuttur. Hatta birliğe katılmazsanız bir beceri puanından muaf olursunuz. Bu nedenle sağlam bir birlikte olmak önemlidir. Oyunun diğer özellikleri hakkında da kısaca bilgiler verirsek. Party (grup) kurarak NPC (oyun yaratıkları) ile kapışabilirsiniz. PvP (birebir) kapışmaların olduğu bir oyundur.

 

C9 Kayıt Safyası

 

C9 – Continenth of the Ninth oyununu indirmek için aşağıda bulunan C9 indir  butonuna tıklamanız yeterlidir. Daha sonra ise oyuna kaydolmak için yine aşağıda bulunan C9 Kaydol butonuna tıklayınız. Artık bu güzel oyunu oynamak için hazırsınız.