• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Herous Might and Magic hayranlarının kesinlikle kaçırmamaları gereken tarzda bir oyun olan Call of Gods, hiçbir program indirmeden direk web tarayıcınızdan oynayabileceğiniz güzel bir oyundur. GameTürk firması tarafından Türk sunucularına taşınan oyun aslında yıllardır yabancı sunucularda oynanan bir oyundur. MMORPG çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu modunda olan oyun, yapısı itibari ile Herous Might and Magic oyununu andırmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda 3 farklı sınıf bulunmaktadır. İnsanlar (Humans), Elfler, Ölümsüzler (Undead) ırklarını barındıran oyunda her oyuncu bir sınıfa dahildir. Seçtiği sınıfa göre farklı ünitelere ve kahramanlara sahip olunmaktadır. Her oyuncunun bir kalesi bulunmaktadır. Bu kalede üretim binalarını geliştirip, gerekli kaynakları elde ettikten sonra asker binalarını geliştirmeniz gerekmektedir.

Call of Gods’da en önemli ünite kahramanınızdır. Kahramanınızın özellikleri kahramanın rengine göre belirlenmektedir. Güçsüzden güçlüye göre Beyaz > Yeşil > Mavi > Mor > Turuncu > Kırmızı olarak renklendirilen kahramanlar seviye atladıkça daha fazla orduyu yönetebilir, daha atak ve daha defansif olabilmektedir. Oyunda birden fazla kahraman elde edebileceğinizi hatırlatalım. Bu nedenle farklı özellikleri yüksek kahramanlar almanız önemlidir.

Kahramanlarınızı geliştirirken aynı zamanda bu kahramanlarla beraber savaşacak üniteleride üretmeniz gerekmektedir. Her ırkın üniteleri birbirinden farklıdır. En güçlü ünitelerden biri olan ejderhaları üretmek ise gerçekten zaman alan zor bir iştir.

 

Call Of Gods Oyunu Kayıt Sayfası

 

Sizde bu güzel ve eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak kaydolmaktır. Şuan kapalı beta sürümünde olan oyun, çok yakın bir zamanda tüm oyunculara açılacaktır.