• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Cengiz Han 2 güzel bir hikayeye sahip ender oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Moğol ordusunun bir askeri olarak başladığınızda oyunda, imparatorluk içi çekişmelerden, Avrupa’nın imparatorluğu yıkma çalışmalarına kadar birçok savaşın içinde yer alıyorsunuz. Ve imparatorluğu kurtarmak için bir askerden imparatora giden yolu katetmenin zevkini yaşıyorsunuz.

Sponsorlu Reklamlar

Cengiz Han 2‘yi diğer oyunlardan ayıran en büyük özelliklerden birisi 12 farklı savaşçıdan (sınıf) birisini seçme şansınızın olması diyebiliriz. Bu sınıf tipleri: Ateş Büyücü, Gardiyan, Kahin, Keşiş, Kılıç Ustası, Mızrakçı, Okçu, Şaman, Savaş Büyücüsü, Savaşçı, Suikastçi ve Tüfekçi’dir. Bu kadar farklı sınıfın olması oyun içi dengelerin pamuk ipliğinde olmasını ve oyunun daha zevkli olmasını sağlamaktadır.

Devasa bir haritaya sahip Cengiz Han 2’de Türk Devleti Başkenti, Moğol Devleti Başkenti, Rus Devleti Başkenti, Pers Devleti Başkenti ve Pekin Şehir’leri uğrayabileceğiniz duraklardır.

Oyun içinde gelen dalgalara karşı savaşarak, derebeylerini öldürmek ve imparatorluğu kurtarmanın verdiği gururu yaşamak herkesin yaşamak isteyeceği bir deneyim diyebiliriz.

Binek sistemi ve bineklerin geliştirilmesi de oyunu eğlenceli klan faktörlerden birisi. Oyunun yeni sürümlerinde gelecek olan, binekleri çaprazlayarak daha gelişmiş binekler elde etmeyi denemelisiniz.

Cengiz Han 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan indirme butonuna tıklamanız yeterlidir. Oyunun kurduktan sonra Cengiz Han 2’ye kaydolmanız gerekmektedir. Cengiz Han 2’ye kaydolmak için yine aşağıda bulunan kaydol butonuna tıklayarak kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Unutmayın imparatorluğu kurtarmak sizin elinizde.

Cengiz Han 2 Kaydol