• Hikaye
  • Oynanabilirlik
  • Görüntü kalitesi
  • Karakterler
  • Kullanıcı Sayısı

MMORPG oyunları içerisinde kendisine kısa sürede yer edinmeyi başaran Champions Online, sahip olduğu süper kahramanlar ve süper güçleri ile size bilgisayar başında keyifli dakikalar vaat ediyor. Oyunumuzda iki taraf bulunmakta ve bir tarafta iyiler bulunurken, diğer tarafta kötüler yer almaktadır. Oyuna katılan online oyuncuların büyük bir kısmı iyilerin tarafını seçerken, kötülerin tarafı daha az seçilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuz ilk önce sizden ufak bir dosya indirmenizi gerektirmekte ve hemen arkasından kayıt olarak oyuna başlamanızı istemektedir. İndirme ve kayıt aşaması oldukça basit ve her kullanıcının anlayacağı düzeydedir.

Oyunumuzun Perfect World kalitesini sonuna kadar hissettirdiğini  rahatlıkla söyleyebiliriz.

Oyunda birden fazla mekan yer alıyor ve mekanların hepside oyuncaları, oyuna daha çok bağlamak için yeterli seviyede. Siz de Perfect Worl dünyasını sonuna kadar yaşayabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Oyunda her kahramanın üstün yetenekleri yer almakta ve bu yetenekleri her kullanıcı sonuna kadar kullanabilmektedir. Siz de sizi en çok etkileyen kahramanı seçebilir ve rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. İsterseniz iyi kahraman, isterseniz de kötü kahraman olmak sizin elinizde ve bunu oyuna başlarken seçmek zorundasınız. Yani oyuna başlarken hedeflerinizi de ortaya koymak zorundasınız.

Oyun içerisinde bazı kahramanlar ücretli olarak yer almakta ve ücretsiz olarak bu oyuncuları seçme ihtimaliniz bulunmamaktadır.

Kayıt aşaması oldukça basit olmakla birlikte, bu aşamadan önce oyunu indirmeniz gerekmektedir.

Champions Online Oyunu Kayıt Sayfası