Online oyun Dünyasının vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan Chaos Rage, tarayıcı üzerinden yükleme yapılmadan oynanabilen bir mmo oyun türüdür. Konusunda uzman ve hazırladığı birçok oyunla, kendi alanında rüştünü ispatlamış BBG firması tarafından hazırlanmıştır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içerisinde yer alan 3 farklı karakterden bir tanesini seçerek oyuna başlayabiliriz. Tabii ki bu seçim esnasında, hem karakter hem de cinsiyet seçiminde bulunabilirsiniz.

Oyun içerisinde görevler büyük yer tutmaktadır. Yapacağınız ve yapmanız istenen görevler sayesinde, oyun içerisinde başarılı bir konuma gelebilmeniz mümkün. Siz de iyi bir online oyun severseniz, oyunun bu açıdan sizi oldukça etkileyeceğini söyleyebiliriz.

Sponsorlu Reklamlar


Oyunun size anlatabileceğimiz bir diğer tüyosu ise, oyuna başlar başlamaz kısa bir süreliğine VIP üyeliğe kavuşuyor olmanız. Bu VIP üyelik sizin oyuna sıkı sıkıya bağlanmanızı sağlıyor.

Oyun içerisinde yer alan karakterler: Assassin, Mage, Warrior. Bu 3 karakterinde birbirinden enteresan ve birbirinin önüne geçmesini sağlayacak özellikler vardır.

Oyun içi grafiklerin çok iyi olarak nitelendirilebileceği oyunumuzda, fazla zaman geçirmemeniz kaydol.com.tr tavsiyedir.

Chaos Rage Oyununa Kaydol

 

Oyun Detayları:

Chaos rage, Big point tarafından yayınlanan, yükleme yapmadan internet üzerinden online olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Macera, strateji ve mitoloji konulu sürükleyici ve eğlenceli bir oyundur.

Online strateji oyunları arasında, sürükleyici ve kolay anlaşılabilir olarak tercih edilen oyunlar arasında yerini almıştır. Free2play oynanabilen bu oyunda, üç karakterden birini seçerek ve eğitimleri tamamlayarak, kısa süre içinde level atlanabilmektedir. Vip level e ulaştıktan sonra yeteneklerinizi geliştirip, oyuna daha eğlenceli ve sürükleyici bir şekilde devam edebiliyorsunuz. Mitolojik karakterlerin bulunduğu oyunda Assassin, Mage ve Warrior olarak farklı yeteneklerde olan üç sınıftan birini seçerek ve bu karakterlerin yeteneklerini geliştirrek oyunun keyfini tadıyorsunuz. Size verilen görevler ve günlük görevleri tamamlayarak puan topluyorsunuz. Stratejik bir oyun olmasından dolayı mitolojik karakterlerinde olması ile farklı bir şekilde keyif veriyor.

Yeteneklerinizi geliştirerek öldürücü darbeler verebiliyorsunuz. Ayrıca size verilen eğitimleri alarak da kısa zamanda vip olarak oyuna devam edebilmeniz de bir avantajdır. Çünkü bazı strateji oyunlarında, level atlamak çok zordur. Bu sebeple oyun sıkıcı olabilmektedir. Burada ise oyunun başında verilen eğitimi alarak kısa zamanda level atlayabiliyorsunuz. Oyunun dili İngilizcedir. Mmorp özellği vardır ki bu özellik ile biliyorsunuz oyunu gerçek oyuncular ile oynama şansınız var. Hem mitoloji, hem strateji hem de savaş ağırlıklı bir oyun arayanlara hediye gibi bir oyundur.

İnternetteki online oyunlar ile yaşanan genel sıkıntı, oyun sırasındaki donmalar ve ya oyunun anlaşılabilir olmaması ile ilgilidir. Chaos rage oyununu hiç zaman kaybetmeden denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu oyun online olarak gerçek oyuncular ile oynanabilen, savaş, strateji ve mitoloji ağırlıklı bir oyun olarak oyuncuların beğenisini toplamaktadır. Bu sebeple ve anlaşılabilir yapısı ile mutlaka tanışmalısınız.