Oyun kategorisine hızlı bir giriş yapan ve bu konuda oldukça iddialı olan Chibi Warriors oyununa siz de Chibi Warriors Kaydol sayfamız aracılığı ile kayıt olabilirsiniz. Oyunun 37Games tarafından hazırlanıyor olması ise ayrı bir artı. Bundan önce bu oyun firması tarafından yayınlanan oyunların büyük bir kısmı ilgi gördü ve oyunlarının bir kısmı da Dünya genelinde zirveye oturdu.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içerisinde 3 ayrı krallık var ve bu krallıkların her biri farklı bir temsile yetkili kılınmış. Yani her krallık farklı oyunculara hitap ediyor ve bu krallıkların gidişatını da oyuncuların hırsı ve teknik bilgisi geliştirecek.

Chibi Warriors Kaydol

Chibi Warriors Kaydol

Krallık seçiminden sonra da, bir alt seçime geçiyor ve karakteriniz belirleniyor. Karakter belirledikten sonra ise artık oyun başlıyor. Aslında macera başlıyor.

Size oyun başında verilen krallık ve bölge ise geliştirmek için bekliyor. Artık ne kadar hızlı gelişim sağlarsanız en iyi oyuncular arasına girebilir ve her zamankinden daha fazla şekilde, hızlı bir biçimde ilerleyebilirsiniz.

Chibi Warriors

Chibi Warriors

Online oyunların büyük bir kısmında olduğu gibi bu oyunumuzda da karakterin ekipman ve stil açısından gelişimi sağlanabiliyor. Bu da demek oluyor ki kullanıcı gelişimini hem bölge, hem de karakter olarak tamamlamaya çalışıyor. Ücretli alımlarında mevcut olduğu oyunda daha hızlı bir gelişim sağlayabilirsiniz.

Chibi Warriors Oyununa Kaydol