• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Oyuncular
  • Gelişim

SAVAŞA HAZIR OLUN!
ChronoBlade Nway tarafında geliştirilerek online oyun severlerin hayatına yenilikçi bir şekilde sunulmuştur. Bu oyunu kesinlikle hiçbir tarayıcı yüklemesine gerek duymadan Flash ile oynayabileceğiniz özelliği vardır. Oyun içeriği ve tasarımı olarak tamamen savaş içeriği bulunmaktadır. RPG olan öğeler ile tamamen destek gören bu oyunda farklı eşyaları kullanarak saldırıları ve kendinize karşı gelebilecek her türlü olaya karşı savunma geliştirmelisiniz. Son zamanlarda online olarak en çok tercih edilen oyunlar arasında savaş olduğundan oynanma seviyesi yüksektir. Tarayıcı üstünden oynanan bu oyun çok yüksek bir kaliteli grafiklere sahip olmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Ayrıca efekt olarak da mükemmel seviyede tasarlanan ChronoBlade oyun içerisinde bir takım güçleri ve silahları rahatlıkla kullanarak karşınıza çıkan tüm rakipleri yok etmelisiniz. Bu oyunu isterseniz co-op olan modda ya da gerçek şekilde yer alan rakipler ile birlikte PVP mücadelesine katılmanız mümkündür. Bu oyun bir savaş oyunu olduğundan dolayı sürekli bir rakibiniz olacak ve daima yeni ataklar geliştirmek durumunda kalacaksınız. Böylece kazancınızı sürekli olarak artırarak yükselme sağlayacaksınız.

ChronoBlade oyunu gerektiği zaman dört kişi ile birlikte oynama kapasitesi vardır. PvE ve ayrıca PvP modu olan oyun level sistemine sahiptir. Sürekli bir şekilde oyun içerisinde kazanmanız gücünüz artırmayı sağlayacak ve dahası rakiplerinizi ezerek geçeceksiniz. Karşınıza çıkan tüm engelleri eşyalar, silahlar ve elde ettiğiniz araçlar ile geçebilmeyi oldukça rahatlıkla sağlayacaksınız. Görselliği oldukça kaliteli olan oyun içerisinde yer alan karakterler fazlası ile keyif vermektedir. Savaşırken gereksiz olan kasmaları yaşamadan sorunsuz olarak oynamanın tadını sonuna kadar çıkartacaksınız.

Chrone Blade Kaydol Ve Oyna