CIA Kaydol programı akıllı telefonlar için hazırlanan en iyi programlardan bir tanesi. Telefonunuzu arayan kişilerin kim olduklarını kolayca öğrenmenizi sağlayan CIA programı ile istenmeyen çağrıların kim olduğunu öğrenebilir veya çağrı engelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

CIA KAYDOL

CIA KAYDOL

CIA Özelliklerine Kısaca Değinelim:

Kim Arıyor Öğrenme: Bu özellik sayesinde rehberinize kayıt olmayan kullanıcıların da kim olduklarını öğrenebilirsiniz. Dünya üzerinde bir buçuk milyar civarında kullanıcının telefon kaydına erişen CIA ile siz de arama geldikten 3 saniye sonra numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu da demek oluyor ki istenmeyen numaranın kim olduğunu öğrendikten sonra açıp açmamak size kalmış durumda.

Çağrı Engelleme:  Bu özellikte işe yarayan ve kullanıcıların bunaltan promosyon aramalarından kaçmalarını sağlayan bir özellik. Örneğin pazarlama için arayan şirketlerin numaralarını tek tuşla engelleyebilme seçeneğine sahipsiniz.

Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme: Bu özellik, belirtilen numaranın arkasında ki bilgilerin öğrenilmesini sağlıyor. Yani adres bilgilerinden tutunda, ne işle uğraştıklarına dair tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kendi Profilinizi Yönetin: Diğer CIA kullanıcıları sizi bulmak istediğinde ne tür bilgiler ile karşılaşmalarını istiyorsanız ona göre gardınızı alın. İsterseniz tüm bilgilerinizi verin, isterseniz de kısıtlayın.

Kişilerinizi Yedekleyin: Akıllı telefon rehberinizde ki tüm kişileri yedekleyin ve yeni bir akıllı telefona geçtiğiniz de rehberinizi kaybetmeyin.

CIA UYGULAMASINA KAYDOL – ANDROİD

CIA UYGULAMASINA KAYDOL – IOS

CIA kısaca rehberiniz de kayıtlı olmasa dahi kimin aradığını görebilmenizi sağlayan bir uygulamadır.

 

CIA Uygulaması Tanıtım Videosu: