Sevenlerin buluşma adresi olmasa da, onların birbirleri ile olan bağlarını uzaktan kuvvetlendirme yetisine sahip ve Türkiye’nin ilk online çiçek siparişi sitesi olan çiçek sepeti ile siz de sevdiklerinize, iş gereğiyle muhattap olunan kişilere ve daha fazlasına anında çiçek gönderebilirsiniz. Çiçek alımı tamamen internet üzerinden online olarak yapılmakta ve kullanıcıya göre kişiselleşebilen ürünler yer almaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Site üzerinde yer alan çiçekler, tamamen özel seçimler ile oluşturulmuş ve her kullanıcının beğeneceği cinsten çeşitlendirilmiştir. Siz de belirttiğimiz gibi sevdiklerinize çiçek sepeti üzerinden kolayca istediğiniz çiçek ürününü gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar


Bu konuda uzman sanatçıların hazırladıkları çiçek buketleri ise her kesimden kullanıcının hoşuna gidecek cinsten. Bu ürünler sadece online mağazada bulunmakta ve yine sadece online mağaza üzerinden sipariş verilmektedir.

Son dönemlerde yapılan en önemli değişiklik ise, ise çiçeklerin çikolatayla buluşturulması olarak gösterilebilir. Bu ürünlerde çiçekler tamamen çikolata ile dizayn edilmekte ve gönül rahatlığı ile tüketilebilmektedir. 1. sınıf çikolatalardan imal edilen ve el değmeden hazırlanan bu çikolata çiçekler yine en çok tercih edilen, farklılaştırılmış ürünlerden.

Kullanıcılar ciceksepeti.com adresine Facebook ile bağlanabilirken, aynı zamanda direk olarak da üye olabiliyorlar. Buda kullanıcıların isteğine göre kolayca kayıt aşamasını tamamlayabilmesini sağlıyor.

Çiçek Sepeti Kaydol