City Jump Oyunu bir atlama oyunu ve bizim emrimize verilmiş bir kahramanımız var. Bu kahramanın yaptığı en iyi şey zıplamak. Ve sizin de bu özelliği en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Oyunumuz da Android telefonda, tablette ve yine bilgisayarda oynarken üst ekrana doğru zıplama yönünde ilerliyorsunuz ve her zıplamanız da durmanız için bir merdiven yer alıyor. Bu merdiveni kaçırdığınız anda alt tarafta eski bir merdiven yoksa, üzgünüz ama oyun o anda sizin aleyhinize bitiyor.

Sponsorlu Reklamlar

Kahramanımızın ilerlemesi esnasında oldukça eğlenceli ve sizi bir anda oyuna bağlayacak etkinlikler de oluyor. Örneğin bir roket gibi yanarak fırlamasını sağlayan ekstra bonuslar veya ekstra puan almanızı sağlayan diğer fırsatlar da oyun içerisine entegre edilmiştir.

City Jump indir

City Jump indir

 

Sizin oyun içerisinde ilerleme esnasında bu fırsatların bazısını alamayacağınızı belirtelim. Bunun nedeni ise ekstraları almanın zor olması ve bunu gerçekleştirirken oyunda can kaybetme riskinizin olması gösterilebilir.

Yol üzerinde sizi bekleyen canavarların da olduğunu ve bunların adeta süper kahramanı parçalamak için uğraştıklarını da belirtelim. Bu açıdan gözünüz hep  yolda olmalı ve en ufak dikkatsizliğin oyunun kaderini derin bir şekilde etkileyeceğini unutmayın.

Özel etkinlikler çerçevesinde hristiyan alemine özel etkinliklerin özellikle yılbaşında entegre edildiğini de hatırlatalım. İsterseniz süper kahramanımız yerine çeşitli hayvan ve karakterler ile de oyunda ilerleyebilirsiniz.

City Jump indir – Android