Clash Of Clans oyununda yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi ile karşınızdayız. Bu problem hesap kurtarma işlemi. Kullanıcı, hesabını çeşitli nedenlerle kaybediyor veya yeni bir cihaza geçtiğinde, eski hesabını aktif edemiyor. Bu sorunun aslında basit ve 2 tane yolu var. Şimdi sizlere bu yolları kısaca açıklayalım.

Sponsorlu Reklamlar

Öncelikle hesap kurtarma işlemini gerçekleştirmeniz için, mutlaka ama mutlaka bir Google + hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer bir Google + hesabına sahip değilseniz, hesabınızı kurtarmaktan hemen vazgeçin, çünkü bu sizin için sadece bir zaman kaybı olacaktır. Boşuna uğraşmayın diyoruz, bunun en büyük nedeni, hesabın sadece Google+ hesabı ile yedeklenebilmesi. Yakın zamanda Facebook ile de yedekleme yapılabileceği, gelen haberler arasında.

Hesap kurtarma işlemine gerek duyduysanız, oyunu ya başka bir cihazda oynuyorsunuzdur, yada cihazınıza ikinci defa yükleme yapmışsınızdır.

Bu iki işlem içinde iki yöntem bulunuyor.

Clash Of Clans hesap Kurtarma

YÖNTEM 1 

Bu yöntem Oyuna girmeden hemen önce Google + hesabınıza giriş yapın. Oyuna girdikten sonrada yapabilirsiniz, lakin bu yöntem daha kullanışlı bir yöntemdir. Ve sizi daha hızlandıracaktır.

Oyun eğer daha önceden yüklü ise, oyunu kaldırıp tekrar yükleyin.

Oyuna giriş yapın.

Oyun sizden 3 dk boyunca eğitimi tamamlamanızı isteyecektir.

3 dk sonra eğitim tamamlanınca, ekrana bir uyarı gelecek ve daha yüksek köy binasına sahip bir hesabınız bulunmakta, geçiş yapmak ister misiniz tarzında bir soru gelecek ve buna tamam dediğiniz anda eski hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Unutmayın, eğer bu uyarıyı almassanız, mutlaka oyunu kaldırıp tekrar yükleyin.

Bu noktada yer alan bir tehlikede, eğitim aşamasında ki köyü kaydetme ihtimaliniz. Bu köyü kaydederseniz, yapacağınız bir şey kalmaz ise artık yapmanız gereken tek şey, SuperCell çalışanları ile irtibata geçmek.

YÖNTEM 2

SuperCell ile irtibata Nasıl Geçilir?

Oyuna giriş yapınız

Ayarlar bölümüne giriş yapınız

Alt tarafta yer alan yardım ve destek kısmına girin

Sorun bildir kısmına tıklayın

Kayıp Köy sorununa tıklayın

Mail adresine yönlendirileceksiniz ve geri bildirimi tamamlayacaksınız.

Bu aşamaları geçtikten sonra ise artık tek yapmanız gereken, cevap beklemek.

Eğer Siz hala bir Clash Of Clans hesabına sahip değilseniz hemen kaydolun.

Clash Of Clans Kaydol

Clash Of Clans Yüksek Ganimet Çalmak