Clash of clans, gelmiş geçmiş en çok rağbet gören ve oyun severlerin en çok talep gösterdiği bir savaş strateji oyunudur. Oyunun kendine göre farklı birçok kuralı ve stratejik değişik hamleleri bulunmaktadır. En çok indirilen ve en çok oynanan savaş oyunları arasında da yer alan bu oyun bağımlılık oranı yüksek bir oyun ol özelliği ile oyun severleri büyülemektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun amacı ilk başta kurup büyütmüş olduğunun klanını korumak ve düşmanları yenmeye çalışmaktır. Oyun birinci seviyeden başlar iken sana verilen bölge üzerine bir köy kuruma görevin bulunmaktadır. İstediğin şekilde kurup zenginleştirip askerler alacağın köyünü diğer klanlardan gelen saldırılara karşı korumaz isen klanını yerle bir edip biriktirmiş olduğun ganimetleri de alabilirler. Bu sebeple çok stratejik hamleler yapmak ve zamanında oyunun başında olmak zorundasınızdır. Almış olduğun askerleri eğitmek, savaş öğretmek ve başka klanlara karşı saldırmalarını sağlamak da senin görevin olmaktadır. Kazandığın zaferlere ve kazandığın savaşlara göre yeni yerler alarak alanını genişletebilir, yeni silahlar edinebilir ve yeni güçler ile oyunun hazzını daha bir fazla alabilrisniz. Oyun ilk başta itibaren seviyelerden oluşmaktadır. İlk başta kolay olarak başlayan oyun gitgide daha zor ve daha çok akıl yürütme isteyen bir hale taşınacaktır. Asıl zevkli hale getirende bu olsa gerektir.

Clash Of Clans KayıtOl

 

Clash of Clans oyunun en güzel yanlarından biri de milyonlarca tanımadığı oyun sever ile aynı anda savaş yapabiliyor olmaktadır. Oyun çevrim içi olduğu için rahatlık ile birçok oyuncu ile oynayabilecek ve yeni hamleler öğrenebilecek bazen de büyük darbeler alabileceksiniz. Oyun ücretsiz olarak android telefon ve bilgisayar uygulamalarına indirilebilen bir oyun olduğu için 13 yaşından büyük herkes indirip oynama şansına sahip olabilmektedir. Fakat oyun içerisinde bazı hamleler yâda silahlar para ile satıldığı için almak istediğiniz zaman ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Oyun çevrim içi bir oyun olduğu için sadece internet bağlantınız olması yeterli olacaktır.

Oyun severlerin tüm dünyada ki oyuncular ile buluşabildiği hatta ortak bir klana girerek beraber hareket ettikleri bir oyun olma özelliği taşımaktadır. Oyun içerisinde 15 birbirinden farklı heyecanlı ve gittikçe zorlaşan bölümler yer almaktadır. Oyuna ilk girdiğiniz zaman, bir klana dâhil olarak orada savaşabilir yâda kendi krallığınızı kurabilirsiniz. Gece gündüz demeden askerlerini klanınızı korumak zorundadır aksi takdirde diğer güçlü olan klanların askerleri klanınızı yerle bir edecek ve neyiniz var ise her şeyiniz alacaktır. Bu sayede güçlenip çok daha fazla silaha ganimete sahip olacaklardır. Klanını kuran kişi oraya top tüfek füze gibi silahlar almak zorunda ve askerlerini de son derece iyi eğitmek zorundadır. Gobbitlerin krallığına kadar yükselmek en güçlü klan haline gelmek için mücadele ve hırs olması yeterli olacaktır.

Clash of clans, bağımlılık özelliği ile her yaştan herkesin çok sevdiği bu oyunu oynamak için android işletim sistemi olan telefon veya bilgisayara ücretsiz olarak yükleme yapmanız yeterli olacaktır. Yükleme sonrasında kayıt olarak ne yapacağınızı görmeniz gerekmektedir. Oyunun her seviyesi belli bir mücadele ruhu isteyen zevkli hamlelerden oluşmaktadır.

Clash Of Clans Kaydol