• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Platformlar

Combat Arms
Bir MMOFPS savaş ve aksiyon türü oyunu olan Combat Arms; Nexon firması tarafından özel efektler ve savaş sahneleri geliştirilmiş, özel bir savaş oyunudur. Oyun içerisinde durmak bilmeyen savaş durumları ve bu durumlardaki çatışmadaki sizin konumunuz, rolleriniz ve görevleriniz vardır. Takım çatışması olarak ta oynanabilen bu oyunda silahlarınızı iyi kullanmalısınız. Savaş ve çatışmalarınız için gerekli tüm silah ve teçhizatları bulabileceğiniz oyunda, çoklu olarak farklı oyun tarzı seçeneği de bünyesinde bulunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunu başlarken istediğiniz modu tercih edebileceğiniz bir ekran görürsünüz ve bu modlardan size uygun olanını seçerek, oyunun gidişatını ve oynanışını değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz zevkinize göre tercih edebileceğiniz 7 farklı oyun modu sayesinde, dilediğiniz şekilde çatışmalara katılabileceksiniz! Oyunu dilediğiniz şekilde oynayabileceğiniz, çeşitli oyun modlarına kısaca değinirsek;
Elimination modunda iki takım birbiriyle çatışır. Elimnation Pro modunda ise seviye atlama özelliği vardır.
Elimination modları dışında One Man Army modunda ise herkes tektir. Herkes birbirini öldürür.
Search & Destroy modunda ise belirli bir bölge taranmalıdır diğer grup ise bu duruma karşı koyar.
Capture The Flag’ta bayrağı kaparak kendi tarafınıza getirmelisiniz.

Combat Arms Kaydol

Tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz Combat Arms’ta, çatışma zevkinize uyabilecek pek çok oyun modunu bulabileceksiniz! Bu modlar sayesinde dilediğiniz bir şekilde oyunu oynamanın keyfini çıkarırsınız. Zevkli bir MMOFPS oyunu olan Combat Arms zevkli bir çatışma oyunu.