• Online Kalite
  • Oynanabilirlik
  • Görüntü kalitesi
  • Hız
  • Gelişim

Efsane oyun Counter Strike tahtını kaptırmayı düşünmediğini, oyunun online oynanabilen versiyonunu free2play olarak   beğenilerimize sundu. Bilgisayarımıza indirdiğimiz versiyonu ile arasında pekte fark bulunmayan oyunumuz CS 1.6 versiyonuna sadık kalınarak hazırlanmış.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuzda bilgisayar sürümünde alıştığımız tüm özellikler entegre edilmişken, online versiyonuna has birtakım özellikler de eklenmiş. Bu yeni özellikler arasında; Karakterler, Silahlar ve Ekipmanlar yer almaktadır. Bu online oyuna has özellikler, oyuncuları online ortama çekmek için hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra bilgisayarda oynanan versiyonunda, karşılaşmalar 8’e 8 olarak sınırlandırılmışken online versiyonunda bu kısıtlama 16’ya 16 olarak arttırılmış.

Oyun kültürünün gelişmesinde temel oyunlardan bir tanesi olan Counter Strike şimdi de online versiyonu ile, online oyunlar sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyor.

Oyun Türkçe dil desteği ile beraber gelmekte olup, bu konuda sorun yaşamayacağınızı söyleyebiliriz.

 

Oyunumuzda yer alan bazı oyun modları:

Bomba İmha Modu: En eğlenceli modlardan bir tanesi olarak nitelendirebileceğimiz bu oyun modun da, teröristler haritanın belirli noktalarına bombaları zamanlı olarak kururlar ve Counter Terörist ekibi ise bu bombaları bulup imha etmekle mükelleftirler. Eğer Counter Terörist ekibi bu bombaları bulup imha edebilirlerse oyunu kazanır, aksi takdirde oyunu kaybeder.

Rehine Kurtarma Modu: Oldukça stres dolu dakikalar yaşamanıza neden olabilecek oyun modlarından bir tanesi olan rehine kurtarma modunda, rehinelerin kılına bile zarar vermeden kurtarmak zorundasınız. Aksi takdirde oyunu kaybedersiniz.

Hapishane Modu: Teröristlerin hapishaneden kaçmalarını konu alan bu mod, isyan ve isyanın başarılı olma yollarını konu alan bir oyun modu. Seçtiğiniz tarafa bağlı olarak amacınıza ulaşmak için elinizden geleni yapmak zorundasınız.

Counter Strike online oyunun da siz de amaçlarınıza yönelik olarak aksiyon dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Counter Strike Online Kayıt Sayfası