• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Hikaye
  • Güncelleme
  • Kullanıcı Sayısı

Kısa adına tam bir çılgınlık diyebileceğimiz, çizgi roman kahramanları tarzı karakterler ile donatılmış heyecanlı bir oyun olarak adlandırılan bir oyun. Karakterlerin oldukça ön plana çıktığı oyunda, seçtiğiniz karakteri istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin; Elbiseleri çeşitlendirebilir, vücutsal özellikleri değiştirebilir veya ekipman olarak karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Online oyunumuzda en önemli unsurlardan bir tanesi de çeşitlendirilmiş sınıflar. Bu sınıflar kendi aralarında fazlalıkla çeşitlendirilmiş ve hepsinin diğerinden farklı özellikleri mevcut. Benimsediğiniz sınıfta bulunan karakteri istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Zaten Crazy Fairies içerisinde karakterinizi geliştirirken bunun farkına varacaksınız.

Oyun modları:

Ekip halinde savaş: Siz ve takım arkadaşlarınız, hep birlikte bir orduya kafa tutabilirsiniz. Yada güçlü bir rakibi ekip olarak yenebilirsiniz.

Eğitim Modu: Oyunda yapacağınız savaşlara hazırlanacağınız, yada savaşlarda eksik hissettiğiniz yönlerinizi bu mod sayesinde geliştirebilirsiniz.

Korkusuz Savaş: Tek başınıza bir kahramana büründüğünüz ve rakibinize meydan okuduğunuz bu mod da oldukça eğlenecek ve kendinizi sınayacaksınız.

Hızlı Oyun Modu: Bu modda kullanıcı karşısına çıkacak sıradan bir kullanıcı ile savaşabilir. Özellikle aşağıda yer alan videomuz da Quick Mode olarak adlandırılan modun nasıl bir şey olduğunu görebilirsiniz.

Oyunumuzda 2D Dünya’sının tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Özellikle bir renk cümbüşü halinde geçen Crazy Fairies online oyununda, sıkılmak aklınızdan bile geçmeyecek.

Kullanıcılar çeşitli özelliklerini rakiplerini alt etmek için kullanırlar. Örnek olarak, çekiç fırlatan veya kılıç fırlatan kahraman örnek verilebilir. Kılıç veya çekiç fırlatma kısmında hız olayını iyi ayarlayarak atış yapmanız gerekmektedir.

Crazy Fairies Oyunu Kayıt Sayfası