• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Oyun tutkunu birçok insan GTA oynamış ve oynarkende çok eğlenmiştir. CrimeCraft size GTA tadını çevrimiçi olarak sunmak için yapıldı. MMORPG tarzında yani çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olan CrimeCraft’ta Mafia’nın başına geçmek için uğraşacaksınız. CrimeCraft özellikle sürekli güncellenen yapısıyla, eklentileriyle oyuncularını sıkmamak için uğraşan bir oyun. Bu anlamda yapımcı firmayı tebrik etmek gerekli.

Sponsorlu Reklamlar

Büyücüler, savaşçılar, okçular gibi karakterlerden değil, bildiğimiz sokak serserilerinden oluşuyor. Sokaklarda başlayan savaşlarla karakterinizi sürekli güçlendirmeye çalışıyorsunuz. Bir gece kulübünü yönetebilir, çetenizle bölge savaşlarına katılabilirsiniz. Düşman çetelerin bölgelerine saldırılar düzenleyerek intikam alabilir, sokakların kralı olduğunuzu ispatlayabilirsiniz.

CrimeCraft’ta da yine diğer RPG oyunlarında olduğu gibi karakterinizi güçlendirebilir, yeni silahlar ve özellikler kazanabilirsiniz. Birlik kurabilir, gruplar yani çeteler oluşturarak arkadaşlarınızla beraber savaşabilirsiniz. Ayrıca PvP birebir savaşlar yaparak gücünüzü de gösterebilirsiniz. Oyunda ticaret yaparak para kazanabilir yada ihtiyacınız olan bir silahı satın alabilirsiniz.

Oyun tarzı ve hikayesiyle pek benzeri olmayan CrimeCraft sürekli bir aksiyon içinde geçmektedir. Oyunda ortaya çıkan kaos dönemlerinde kesinlikle çok eğleneceksiniz. Ayrıca oyunun bir güzel özelliği çizgi roman tutkunlarını mutlu edecek şekilde. Oyunda bilindik çizgi karakterler olan Ben Templesmith, Nathan Fox, Tim Bradstreet vb. görürseniz şaşırmayın.

 

Crime Craft Oyununa Kayıt Sayfası

 

CrimeCraft‘ı bilgisayarınıza indirmek için aşağıda bulunan CrimeCraft indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Daha sonra oyuna kaydolmak için yine aşağıda bulunan CrimeCraft Kaydol butonuna tıklayın. İşlemlerden sonra Mafia’nın lideri olarak şehre hükmetmek için hazırsınız.

Unutmayın: Kayıt aşaması 3 bölümden oluşuyor. Bu bölümler; Hesap Oluşturma, Hesap Onaylaması ve Hesap Aktif Et bölümleridir.

3 aşamayı da başarılı tamamlayan kullanıcı kayıt aşamasını güvenilir bir şekilde bitirebilir.