Cyber monster, Game 321 tarafından yayınlanan bu oyun, online olarak oynanabilen bir mmorpg oyunudur. Sevdiklerinizle oynayabileceğiniz şirin çizgileri olan bu oyun ile keyifli zaman geçirebileceğinizi söyleyebiliriz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun, gerçek oyuncular ile oynanabildiğinden, tercih edilen oyunlar arasında yerini almayı başarmıştır. Oyunda dikkat çeken en belirgin özellik şirin çizgilere sahip olması ve akıcı olmasıdır. Oyunda 3 farklı karakter sınıfı, 6 karakter ve 2 düşman takımı bulunmaktadır. Kız ve ya erkek olarak karakterinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz. Macera, strateji ve savaş konulu bir oyun olarak birçok kişi tarafından severek oynanan bir oyundur. Oyunun dili İngilizcedir. Oyunda bulunan farklı sınıfların, farklı görünümleri, faklı yetenekleri ve karakterleri var. Bu karakterlerden birini seçerek, oyun içerisindeki görevleri yaparak puan topluyorsunuz. Topladığınız puanlar ile level atlıyorsunuz.

Sponsorlu Reklamlar


Günlük görevlerin yanı sıra özel görevleri de tamamlayarak puanlarınızı arttırıyorsunuz. Oyunun bir özelliği de yanınıza savaşçı ya da pet alabilmeniz. İsterseniz bu şekilde kendi klanınızı kurabiliyorsunuz ya da başka klanlara katılarak gücünüzü arttırabiliyorsunuz. Oyundaki karakterlerin kendilerine has özel güçleri bulunuyor. Bu özel güçler de oyuna farklı bir hava katıyor. Savaş oyunları arasında, farklı ve zevkli bir yeri olan bu oyun, kolay anlaşılabilir olması ile de beğeni topluyor. Sevdikleriniz ile oynayıp keyif alabileceğiniz, pratik ve zevkli bir oyundur. Mmorpg özelliğinde olması ile de gerçek kişiler ile oynanabilme özelliği olduğundan katılımcılar tarafından ilgi görüyor.

İnternet üzerinde oynanan oyunlar arasında keyif alarak oynanabilen bir oyun olarak, tercih edilen oyunlar arasında ilk sıralarda yerini alan cyber monster, birbirinden ilginç karakterleri ile ve bu karakterlerin doğa üstü yeteneklerinin olması ile oyunculara keyif vermeye devam ediyor. Gerçek kişiler ile oynanabiliyor olması ile de tercih edilen oyunlar arasında yerini almaktadır.

Cyber Monster KaydolCyber Monster Golden Beans Al