• Kalite
  • Hikaye
  • Kahramanlar
  • Grasikler
  • Hız

Bir değil, iki değil 10 civarında süper kahramanın yer aldığı ve grafikleri ile kullanıcılarını büyüleyen, bilgisayar karşısına hapseden online oyun, DC Universe ile siz de eğlenceli ve bol aksiyonlu zamanlar geçirebilirsiniz. Oyunumuzda yer alan kahramanları televizyondan, sinemadan, bireysel online oyunlardan, çok yakından tanıyoruz.

Sponsorlu Reklamlar

DC Universe Online oyununda yer alan süper kahramanlar:

İyi Güçler: Flash, Power Girl, Batman, Superman, Zatanna,

Kötü Güçler: Joker, CatWomen, DoomsDay, Lex Luthor.

Oyunun Amacı:

Oyunumuzda en önemli amacımız, şehri kötülüklere mahkum etmeye çalışan kötü güçleri şehirden uzaklaştırmak ve şehre iyiliklerin hakim olmasını sağlamak. Oldukça çetin olan bu görevi, takım arkadaşların olan süper kahramanlar ile biraz emek harcayarak kolayca gerçekleştirebilirsin. Süper kahramanlarda yer alan üstün özellikleri oldukça iyi kavramalı ve düşmanların karşısında sonuna dek kullanmalısın. Ne kadar iyi bir kahraman olursan, oyun içerisinde amaçlarını ve yükselişini o kadar hızlı şekilde gerçekleştirebilirsin.

Oyunda yer alan iyi ve kötü güçlerden istediğini seçebilirsin. Örneğin; Kötü güçleri seçtiğin takdirde şehrin altını üstüne getirebilir, kötülükleri yayabilirken, iyi güçler ile ile de bu kötü güçlere karşı koyarak, şehirde iyiliklerin hakim olmasını sağlayabilirsin. Ama unutma, hiçbir zaman iyilik kalıcı değil ve kötü güçler sürekli olarak iş başındalar.

Oyunumuzda karakterler, sinemadan ve çizgi romanlardan tanıdığımız şekilde giyinmekteler, fakat siz kahramanlarımızı istediğiniz gibi giydirebilme seçeneğine sahipsiniz. Bu da karakter ile istediğiniz gibi oynayabilme seçeneği sunmaktadır.

Karakterler giyim olarak değiştirilebilirken, aynı zamanda özellikleri de diğer kahramanlara benzetilebiliyor. Yani kedi kadının özelliklerini, Batman‘e aktarabilmeniz mümkün. Buda uçabilen bir kahramanın, ateş saçan bir kahramana dönüşebilmesini sağlayabiliyor.

Oyunumuz tüm açılardan kullanıcıyı tatmin edebilirken, aynı zamanda hız ve benzer açılardan da sorun yaşanmasını engelliyor. Mesela Avrupa ve Amerika’da sunucusunun olması, kullanıcıların hız sorununu tamamen ortadan kaldırıyor.

Sony tarafından hazırlanan DC Universe Online oyununa Kaydol.com.tr aracılığı ile kayıt olabilir ve Dünya’nın kaderini belirleyebilirsin.

DC Universe Online Kayıt Sayfası

Kesinlikle İzlenmesi Gereken Sinematik Trailer: