• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Kullanıcı Sayısı

Yeni nesil 3D grafikleri bulabileceğiniz kovboylu, dinozorlu ve lazer silahlı ilk MMO oyunu olan Dino Storm oyunu ile maceradan maceraya koşmaya ve tehlikeler ile boğuşmaya hazır olun. Yenilikçi bir şöhret sistemine sahip olan oyunda haydutlara karşı kendinizi kanıtlamanız beklenmekte ve kendi dinozorunuzu geliştirmeniz beklenmektedir.
Sahip olduğunuz dinozorla kasabanızı haydutlara karşı korumanız sonucunda kazandığınız paralar sayesinde yeni maceralara atılabileceğiniz bir oyun olarak Dino Storm 3D olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi oyundur.

Sponsorlu Reklamlar

Başlangıçta sahip olunan bir miktar para, biraz mühimmat, dolu bir lazer silah ve küçük bir dinozorla Dinoville denilen kasabaya doğru yola çıkmaktasınız. Bu yolda karşınıza çıkacak olan devasa boyutlardaki dinozorlarla savaşıp değerli eşyalar bulmak gerekmektedir. Vadiler arasında başıboş bir şekilde dolaşan dinozor sürülerini ve serbestçe çalıp çırpan haydut kabilelerini yenip değerli eşyalar bulunabilecek bir oyun olan Dino Storm, hiçbir aynı şekilde kalmamaktadır. Tehlikeli alanlar her an yer değiştirebilmektedir ve bu özelliği sayesinde oyun her oynanışta oyuncu üzerinde yeni bir heyecan yaratmaktadır.

DİNOZORLAR DÜNYASINDA BİR MACERA YAŞAMAYA NE DERSİNİZ?

Oyunun oynanabilmesi için bazı sistemsel gereksinimlere ihtiyaç duymaktadır. Bunlardan birisi işletim sisteminin Windows olması gerekmektedir. Dinozorlar karmaşık bir yapıya sahip olduklarından dolayı sadece Windows bilgisayarlar tarafından desteklenebilmektedir. Bu oyun pahalı ve cd içerisinde yer alan diğer bütün oyunlar gibi gerçek zamanlı bir oyun sunmaktadır. Üstelik bu oyunu oynayabilmek için çok fazla bir yer işgal etmenize gerek yoktur. Tarayıcınızda ilk defa bu oyunu oynayacağınız da 10 mb’lık bir alana ihtiyaç duyulmaktadır.