Games321 tarafından piyasaya sürülen Divines of The East, DOTE Anime tarzında görsellere sahip olan bir MMORPG oyunudur. Tarayıcı tabanlı olan oyun herhangi bir indirme yapmadan ve kurulum gerektirmeden web tarayıcısı üzerinden kullanıcı adı ve şifre girilerek oynanabilmektedir. Oyun kurgusunu tamamıyla Japon ve Çin mitolojisinden almaktadır. Japon oyunlarına ilgi duyan ve Japon dövüş oyunu seven oyunculara beklediklerinden fazlasını veren oyun anime grafik tarzı nedeniyle de oldukça ilgi çekmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

ANİME TARZLI MMORPG OYUNU: DIVINES OF THE EAST

Divines of The East oyununun en belirgin özelliklerinden bir tanesi son derece gelişmiş bir karakter geliştirme ve özelliştirme sistemine sahip olmasıdır. Oyunda birbirinden farklı yeteneklerde olan ve farklı güçlere sahip 3 farklı karakter ırkı bulunmaktadır. Bunlar Sword Saint, Eidolon ve Leaf Elf ırklarıdır. Bu ırklardan birini seçip oyun içinde karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilir ve savaşlarda daha güçlü hale gelebilirsiniz. Oyun üzerinde yapılan son güncellemelerde pet sistemi de dâhil edilmiş ve bu özellik kullanıcılara daha da aksiyon dolu bir oyun deneyimi yaşatmaktadır. Sahip olduğunuz petleri de girdiğiniz savaşlara sokabilir ve sizinle beraber savaşıp, savaşı kazanmanızda yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Sizinle beraber savaşlara katılan petiniz de gelişip güçlenebilmekte, farklı ve üst seviyelere yükselebilmektedir. Takım sistemini bulunduğu oyunda, farklı seviyelere geçtikçe karşınıza çıkan değişik kahramanları kendi takımınıza katabilir, bu sayede kalabalık düşmanlara karşı savaşlarda avantajlı duruma gelebilirsiniz.

Değişik seviye sınırlarına sahip zindanların mevcut olduğu Divines of The East oyununda, kendi seviyenize uygun olan zindanlara giderek değişik yaratıklarla savaşabilmekte ve hızlı bir şekilde seviye atlayarak farklı hediyeler kazanabilmektesiniz.

Divines Of The East Kaydol