• Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Hız

Eski zamanlarda ve ortaçağın tam ortasında, karanlık güçlere karşı koyan, iyiliğin yenilmez temsilcisi olan, gerçeklerin içine gölge gibi sokulabilen bir “şovalye”  rolünü üstlendiğin DK Online oyununda sen de bir kahramandan beklenen delilikleri yapabilirsin. 3 boyutlu olarak kahramanca savaşabileceğin DK Online, tarayıcı üzerinden değil de, bilgisayarınız üzerinden oynanması nedeniyle daha kaliteli görsellere sahiptir.

Sponsorlu Reklamlar

DK Online’da 4 adet ırk yer almakta ve hepsi de birbirinden farklı ve kapsamlı özelliklere sahiptir. Burada önemli olan ise, sahiplendiğiniz ırkın özelliklerini sonuna kadar kullanmaktan geçmektedir. Ne derece iyi bir şovalye olursanız, maceranın ilerleyen kısımları da o denli eğlenceli geçecektir.

Oyunda yer alan ırklar: Human, Elf, Felynx, Lycan ırkları online oyunumuzda yer alan çeşitli ve zengin özelliklere sahip ırklardır.

Oyunda yer alan sınıflar: Warrior, Paladin, Sorceresses, ve Shadowmage sınıfları ise, farklı yeteneklere sahip ve kullanıcılar tarafından ilk günden beri oldukça benimsenen sınıflardır.

Savaş sahneleri ise oyunun en dikkat çeken noktalarından bir tanesi. Bu denli başarılı savaş sahnelerinin olmasının en büyük nedenlerinden birkaçını sıralamak gerekirse, bunlar bilgisayarda oynanması ve 3D olarak kullanıcıya sunulmasından kaynaklanmaktadır. Bu deneyimi oyunu oynadıkça farkedebileceksiniz.

Binek ve Pet sistemi:

Binek Sistemi: Binekler oyun içi hızınızın artmasında en büyük etkenlerden bir tanesidir.

Pet Sistemi: Petler ise oyun içerisinde özelliklerinizin gelişimine büyük katkılar sağlıyor ve aynı zamanda oyunda daha hızlı gelişmenize imkan tanıyor.

Şimdi siz de bu eşsiz maceranın içerisinde kendinize yer edinebilir, destansı sırları çözmeye çalışırken, eşsiz savaiların tam ortasına balıklama atlayabilirsiniz. Hem de bütün bu deneyimler 3D seçeneğiyle kullanıcılara sunulmaktadır.

Oyunu ilk aşamada aşağıda verilen linkler yardımıyla indirmeli ve hemen arkasından ise kayıt olmalısınız. Bu aşamadan sonra oyunu çalıştırdığınızda, gerekli yönlendiriciler size oyun içi bilgileri verecektir.

DK Online Kayıt Sayfası