Yemek ihtiyacı ve daha doğrusu hızlı yemek ihtiyacı günümüz insanların en dikkat ettiği noktalardan bir tanesi. Bu açıdan bakıldığında, hızlı ve kaliteli yemek ihtiyacını sağlayan firmalar en ihtiyaç duyulan anda imdadımıza yetişebilmektedir. Yemek ihtiyacımızı en özel şekilde karşılayan Dominos ise özel bir yere sahiptir.

Sponsorlu Reklamlar

Dominos yılların birikmiş deneyimi ile Pizza üretmekte ve tüketicinin en üst seviyede memnun kaldığı hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Dominas Pizza’ya Kayıt Olmak İçin Gerekli Aşamaları Anlatan Video:

Bütün Pizza çeşitlerinde, en özel ve en kaliteli ürünler bulunmaktadır. İster evde isterseniz de, Dominos Pizza bayilerinde en kaliteli pizzalara ulaşabilmeniz mümkündür. Evlere servis ihtiyacı en geç 30 dakika içerisinde karşılanabilmektedir.

9 adet seçim yapılabilen alan bulunmaktadır ve bunlar da kendi içerisinde çeşitlendirilmiştir. Yani ürün yelpazesi oldukça genişletilmiştir.

Pizza, Tavuk, Ekmek, Tatlı, Çorba, Salata, Sos, İçecek ve fırsatlar olmak üzere 9 seçim alanı bulunmakta ve site içerisinde hepsi detaylı şekilde, kullanıcının kolay anlayacağı şekilde sıralanmıştır.

Dominos Menüleri

Dominos Menüleri

 

Site içerisinde dikkat çeken köşelerden bir tanesi de, en Çok Satanlar Ve Yeni Lezzetler Köşesi. Bu alanlarda Pizza Menüleri, hem görsel hem de içerik olarak iyi hazırlanmıştır. Bu alanlar daha çok seçimleri hızlandırmak ve öneri de bulunmak için hazırlanmıştır.

Üye olmak için yapılması gerekenler:

Öncelikle Dominos Kırmızısı butonumuza tıklayarak, siteye ulaşın.

Dominos Pizza Alışverişine Kaydolmak İçin Tıkla

Hemen arkasından, sitenin üst köşesinde bulunan üye ol butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu alana tıklayarak ön plana kayıt alanının gelmesi sağlanmaktadır.

kaydol

kaydol

Bu alandan istersek, Facebook, Google Plus, Linkedn bilgilerimizle direk giriş yapabilir, yada bu sosyal ağlardan bilgilerimizin çekilmesini sağlayabiliriz.

Sitede üyelik aşamasında kullanıcı adınız bulunmamaktadır. Yani direk ad ve soyad bilgileriniz kullanıcı adı olmaktadır.

Son aşamada ise kullanıcı pizzasını ve detaylarını seçmektedir.

Dominos Pizza Seçimi

Dominos Pizza Seçimi

 

Artık sizde afiyetle Dominos Pizzalarınızı yiyebilirsiniz.