Dragon Heart yapımcı olarak fazla görünmeyen ve nadir de olsa projeleri ile kendinden söz ettiren mira firmasının bir ürünü. Konusu itibariyle bizim biraz da olsa yüzüklerin efendisine benzettiğimiz oyunda, kötülüğü hapsedildiği bir Dünyada huzur içerisinde yer alan toplumlar var. Bu toplumların gayet huzurlu yaşamının, kötülük ve arkadaşlarının serbest kalması ile sona erdiği görülüyor.

Sponsorlu Reklamlar

Ve aslında mücadele de bu noktada başlıyor ve amansız bir mücadele, entrikalar yağmuru, hüsran geceleri ve zorluklar ile mücadele bu noktada başlıyor.

Siz oyuna dahil olduğunuz anda ise macera başka bir boyuta taşınıyor ve eşsiz ve yenilmez iyilik ön plana çıkıyor.

Şimdi tam da senin tarafını seçme zamanı.

Güç taşı iki tarafında sahip olmak istediği ve ele geçirenin büyük bir avantaj sağladığı bir unsur. Güç taşının sürekli el değiştirmesi ise amansız mücadeleden kaynaklanıyor.

Oyunumuz olan Dragon Heart’da yedi ayrı eşsiz bölge ve bu bölgelerin hepsinde etkili üç sınıftan oluşuyor. Bölgelerin eşsiz güzelliği ve tasarımsal harikası mükemmel. Bunun dışında sınıflar ise ihtiyaçlarınıza azda olsa cevap veriyor.

Online oyunların olmassa olmazı petler ise Dragon Heart oyununda da yer edinmiş. Bu petlerden sizde satın alabiliyor yada başarılarınızla elde edebiliyorsunuz. Ücretsiz satın almak için uğraşı gerektirmesi oyunun eksilerinden.

Şimdi oyunu denemek için ücretsiz olarak oyuna kaydol ve oynamaya başla.

Dragon Heart Oyununa Kaydol