• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Karakterler

Dragon Oath Ejderhanın Yemini
Türk oyuncular için özel olarak Türkçeleştirilmiş ve çevrilmiş olan Dragon Oath Ejderhanın Yemini oyunu, tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir. Orjinal adı Tian Long Ba Bu olan bu oyun, 2007 yılında Çin’de piyasaya sürülmüş ve bununla birlikte 2008 yılında oldukça büyük bir popülarite ve başarı yakalayarak en çok beğenilen ve oyun için ilerleyişi yönünden en başarılı oyun ünvanını ve ödüllerini kazanmıştır. Savaş dolu bir MMORPG oyunu olan Dragon Oath Ejderhanın Yemininde; birbirinden farklı ve özelliklere sahip 9 sınıf ve pek çok evcil hayvanın yanı sıra çeşitli ulaşım görevi gören hayvanlar da bulunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oldukça gösterişli dövüşlere tanık olabileceğiniz bu oyunun oldukça ilgi çekici de bir hikayesi bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisindeki ırklar da oldukça geniş ve değişik özellik, konumlara sahip. Bu ırklara ek olarak ulaşım sağlayan pek çok hayvanlar da bulunmaktadır.

Oyun içerisindeki başlıca ırklara kısaca değinirsek;
Suikastçi: Oldukça gizemli ve gizlidirler. Bu sayede pek çok işi sinsice halledebilirler.
Dilenciler: Normal halkın dışladığı kesim.
Lotus Tarikatı: İyilik dolu olan bir sınıf. Yardımı severler ve her daim yardımcıdırlar.
Ozan: Tuzakçı ve Kung Fu yetenekleri vardır. Ayrıca özel dövüş yetenekleri de muhtemeldir.
Bunların dışında oyunda; Alev Savaşçısı, Kraliyet, Şaolin, Taocu ve Vudu gibi birbirinden güçlü ve özelliklere sahip ırklar bulunmaktadır. Hemen deneyin ve muhteşem bir dünyada yerinizi alın.