R2 Games tarafından yayınlanan Dragon Pals, bilgisayarınıza herhangi bir yükleme veya kurulum yapmanızı gerektirmeyen ve tarayıcı tabanlı oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur. Dragon Pals, ejderhalar ile beraber dostça yaşayan insanların düzenini bozmak amacıyla dünyaya saldırmak için gelen kötü güçleri yok etmek üzerine kurgulanmış fantastik bir oyundur.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Dragon Pals oyunun içinde, istediğinizi seçip oyuna başlayabileceğiniz birbirinden ayrı ve değişik alanlarda uzmanlaşmış 3 ayrı sınıf bulunmaktadır. Bunlar Archer, Mage ve Warrior sınıfları olup, karakterler arasında cinsiyet seçimi de yapabilmektesiniz. Vuruş güçleri yüksek olmasına karşın savunma yeteneği düşük olan Archer sınıfı, ok kullanımında uzmanlaşmıştır. Yaptıkları isabetli atışlarla savaşlarda size büyük avantaj sağlayan bu sınıf savunma anlamında ise bir zayıflık oluşturabilmektedir. Dengeli saldırı ve savunma değerlerine sahip Mage sınıfı, ayrıca büyü gücüne sahiptir ve savaş sırasında farklı yöntemleri de kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Kılıç gibi savaş aletlerini kullanabilen Warrior sınıfının ise saldırı yeteneği düşük olmasına karşın, savunma değerleri oldukça yüksektir.

İNSAN VE EJDERHA İŞBİRLİĞİNİN GÜCÜ: DRAGON PALS

Bu tür oyunları oynayan oyuncuların oldukça ilgisini çeken ve benzer tür oyunların çoğunun son güncellemelerinde karşımıza çıkmakta olan pet sistemi, Dragon Pals oyununda da kendini göstermektedir. Oyuna başladığınız ilk andan itibaren yavru bir ejderha oyunda size eşlik etmekte ve sizinle birlikte savaşlara girerek, hem size savaşları kazanmanızda yardımcı olmakta hem de savaşlar sırasında elde ettiği tecrübe ve başarılarla kendisi de seviye atlayarak daha güçlü hale gelmektedir. Bu da oyunun devamında gireceğiniz daha büyük savaşlarda size büyük avantaj sağlamaktadır.

Dragon Pals Kaydol Ve Oyna