• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Dragonica sevimli manga karakterleri ile dikkat çeken çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Fantazi bir dünyada tehlikeli yaratıklar, inanılmaz savaşlar, eşsiz karakterler ve çok sayıda görevleri ile arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz güzel bir oyundur.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içinde iki farklı ırk ve bu ırklara ait dört farklı sınıf bulunmaktadır. Drakan ve insanlar olmak üzere iki ırkı bulunan oyunda, ırkınızı seçtikten sonra sınıfınızı belirlemeniz gerekmektedir. Warior (savaşçı), Magician (büyücü), Archer (okçu) ve Thief (hırsız) sınıflarından istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz her sınıf için oyun sizi yönlendirmektedir. Bu yönlendirme size hangi özelliklere önem vermeniz gerektiğini, hangi özel yeneneklerini almanız gerektiği ve hangi eşyaları kullanmanız gerektiğine kadar birçok konuda destek olmaktadır. Oyun kendi içinde oyuncularına büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Dragonica oyuncularını yönlendirirken, çok hızlı bir gelişme sağlar. Oyun bu anlamda gayet hızlıdır. Aynı zamanda oyun içinde birçok farklı özellik vardır. Karakterlerin evlenebilmesi bu özelliklerden en eğlenceli en güzelidir. Ayrıca oyunda evcil hayvanlara da sahip olabilmektesiniz. Binek olarak kullanılan hayvanınız karakterinize ekstra özellikler kazandırmakta ve özellikle savaşlarda karakterinize büyük destek olmaktadır.  Bir diğer hayvanınız ise size eşlik edecek şekilde oyunda bulunmaktadır. Bu hayvanlar ise karakterinizin özelliklerini arttıran ve yanınızda beraber hareket ettiğiniz hayvanınızdır.

 

Dragonica Kayıt Sayfası

 

Dragonica oyunu şuan İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde oynanabilmektedir. Sizde bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız yapmanız gereken ilk önce tamamen ücretsiz olan bu oyunu indirmektir. Oyunu indirmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıkladıktan sonra oyuna kaydolmanız gerekmektedir. Bunun içinde yine aşağıda bulunan Dragonica Kaydol butonuna tıklamanız gerekmektedir. İşlemlerden sonra artık sizde eğlenceli olan bu oyuna başlayabilirsiniz.