Kendilerini kurtarmak için savaşan dört kabile kara talihin eline düşüyor. Antik halkların bilgelik dolu öğretileri ve gizemli güçleri sayesinde büyük bir imparatorluk kurup düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Dragons of Atlantis oyununda amaç ejderhaları serbest bırakmak. Tutkunu olacağınız bir savaş oyunu.

Sponsorlu Reklamlar

Dragons of Atlantis oyunu mistik topraklarda geçen akıl ve bilgeliğin ön planda olduğu bir strateji oyundur. Güçlü bir imparatorluk kurma kuralıyla başlayan oyunda şehrinizi savunmak için ejderha yetiştirmeniz gerekmektedir. Ejderhalar, canavarlar, devler, zırhlar, yumurtalar ve asker eğitim unsurlarıyla dolu ordularınızla keyifli bir oyunun içine hapsolun.

Dragons of Atlantis oyununda; büyük dragon zırhı, su ejder zırhı, taş ejder zırhı, ateş dragon zırhı, rüzgâr ejder zırhı, hayalet ejder zırhları, buz ejder zırhı, zehirleyici yılan zırhı, amber crest ejder zırhı, helio ejder zırhı geçmeniz gerek zırh seviyeleridir. Su ejderha yumurtası, taş ejder yumurtası, ateş dragon yumurtası, rüzgâr ejderha yumurtası, buz ejderha yumurtası, zehirleyici yılan yumurtası, amber crest ejderha yumurtası, helio ejderha yumurtası sizlere yardımcı olacaktır.

Askeri eğitim unsurları olarak zehirli pençe maskeler, parlayan adamotu, volkanik ruhlar, ölüm perisi pençeleri, ölüm totemleri ve buz ruhları, bataklık pulu, titan tohumu yardımcı olacaktır. Ejderha yetiştirmek bu kadar kolaymış diyeceğiniz bu savaş ve strateji oyununda yeteneklerinizi geliştirmek için kayıp medeniyetlerin bilgilerinden faydalanacaksınız. Mitolojiye, tarihe meraklıysanız Dragons of Atlantis oyunu tam da size göre.

Dragons Of Atlantis Kaydol Ve Oyna