Adından da anlaşacağı üzere Dragon’s Prophet ejderhaları konu alan bir MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapımcılığını Runes of Magic’in üstlendiği oyun, Runewaker şirketi tarafından geliştirilmiştir. Oyunda next-gen unsurları, aksiyon dolu bir dövüş sistemi, zengin karakter gelişimi ve geniş çaplı bir cross-server Frontier PvP sistemi bulunmaktadır.
Oyun modern bir fantezi dünyasında geçmektedir. Oyunda bulunan çok sayıda ejderha eklentileri ve epik hikâye oyuncuları daha çok çekmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Üç yüzden fazla ejderha türünün bulunduğu oyunda benzersiz ejderha topraklarında dolaşarak ejderha yakalamak, eğitmek ve ejderhaların kendine özgü yeteneklerinin kilidini açmak için mücadele etmek gerekmektedir. Oyuncularının daha gerçekçi bir savaş halinde olabilmesi için eşsiz niteliklerde bir otomatik hedef ve kombo sistemi kullanılmaktadır. Bu kombo sistemi oyuncuların taktiksel tercihlerinin daha geniş bir yelpazeye sahip olmasını ve daha yüksek derecede bir kontrolünün oluşmasını sağlamaktadır.

Sponsorlu Reklamlar


EJDERHA SAVAŞLARI TUTKUNLARI İÇİN İDEAL BİR OYUN

Dragon’s Prophet oyuncuları gizemler, zorluklar ve canavarlarla yaşadıkları mücadeleler esnasında hayatta kalabilmeyi başarabilmek zorundadır. Oyunda sadece savaşmak değil hayal ve beklentilerin yaşanması için dekorasyon yapabilmek mümkündür. Oyun, sahip olduğu büyük ölçekteki inşaat sistemi sayesinde oyunculara krallık kurma yeteneği sunmaktadır. Oyunda bulunan benzersiz oyuncu sınıfları sayesinde daha yüksek seviyede heyecanlar yaşamak mümkün olmaktadır. Örneğin, Auratia şeklindeyken yolculuğa başlamak için dört oyuncu sınıfı arasından seçim yapmak gerekmektedir.

Dragon’s Prophet oyunu sizlere kendi ejderhanızı yaratma olanağı sunmaktadır. Ejderhanızın hangi özelliklere sahip olacağını belirlemek size kalmıştır. Ejderhanız bir savaş öğesi olabileceği gibi bir şifacı da olabilmektedir. Bu ejderhanızı ne yönde eğiteceğinize göre değişmektedir.

Dragon’s Prophet Oyununa KaydolDragon’s Prophet Oyununu İndir