• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Grafikler
  • Oyuncular
  • Platformlar

Drakensang Online
Hem browser hem de MMORPG oyunu olan bir savaş oyunu Drakensang Online, sizi yepyeni bir Dünya’ya götürecek! Göz alıcı bir 3D ortamı ile gizemli ve büyülü bir Dünya’da, güçlü bir savaşçı olabilir ya da üstün güçlere sahip olan bir büyücü de olabilirsiniz. Oyun oldukça aktif olmakla birlikte diğer aktif oyuncularla da aynı zamanlı oynanabilmektedir. Oyun içerisinde pek çok sahip olabileceğin savaş eşyası ve koruyucu eşyalar bulunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Pek çok değişik bosslar ile mücadeleye girebilir, diğer rakiplerine de karşı koyabilirsin. Oldukça çekici bir hikayeye sahip olan Drakensang Online’da efsaneleşmiş yaratıkların tekrar yeryüzünde faaliyet göstermesi ve mistik bir dünyanın yeniden ortaya çıkmasını konu almaktadır. Bu doğrultuda karakterinizi sürekli kendini geliştirmeli ve güçlü olarak, canavarlara karşı hayatta kalmalıdır. Pek çok yeni türden bosslara oyun boyunca hazır olun.

Oyunda keşfedeceğiniz gizemli bölgelere hakim olmanız önemlidir. Ancak bu sayede hakimiyetinizi güçlendirebilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda büyülü bir bölgenin içerisinde olacaksınız. 3d olması ile de göz alıcı bir görselliğe sahip olan drakensang online da diğer oyuncularla her daim etkileşim içinde olabilirsiniz. Efsane yaratıkların tekrar yeryüzüne çıkması ile başlayan mücadele tamamen büyülü ormanlarda devam etmekte. Kullanacağınız pek çok silah ve korunma gücü ile birlikte usta bir savaşçı olma yolunda ilerliyorsunuz.