İnternet üzerinden oynanan zevkli oyunlardan biri olan Duel Of Champıons isimli oyundan bahsetmek istiyorum. Bu oyunun genel olarak internetin yaygın olarak kullanılması ile birlikte yine internet üzerinden yayınlanan versiyonları insanlar tarafından yakından takip ediliyor. İnternet tarayıcısı üzerinden indirilmeden oynanan kart koleksiyon oyunlarından biridir. Oldukça kaliteli ve hızlı efektleriyle donatılan bu oyunda görsel efektlerde boy gösteriyor.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Bu oyunun meraklıları için kısaca bilgi verecek olursak;
Oyuna girildiğinde dört farklı sınıfı içeren bir oyun sahası bulunuyor. Hemen bu sınıflardan bir karakter tercih ederek oyuna dahil oluyorsunuz. İnternet üzerinden birçok ülkede katılım sağlandığından istediğiniz sınıftan karakterlerle farklı ülkelerden kişilerle savaşabilme imkanını veriyor. Farklı özelliklere ve tekniklere sahip olan 250 kartın üzerinde özel kartla oynanan bu oyunda karakterinizde ilk başta 16 kart bulunuyor ve bunları sıralama yaparak özelliklerinden faydalanmalısınız. Bu kartların özelliklerine göre savunma ve savaşma teknikleri sizin karakterinizde bulunuyor.

Rakibinizin kartlarına göre dikkatli dizmeli ve doğru hamle ile onu yenerek kartlarınızı çoğaltmalısınız. Duel of Champıons oyunu heyecanlı olduğu kadar da stratejik bir oyun olarak dikkatle oynanmalıdır. İnternet tarayıcı üzerinden oynanan ve elinizdeki kartlarınızda bulunan olağanüstü güçlerinizden faydalanarak savaş meydanına çıkarak karşınızdaki rakibinize göre kartların durumunu değiştirebilir ve rakibinizi yenebilirsiniz. Oyun severlere sunulan ekstra özellik ise mobil cihazlarda da oynanma imkanı bulunmasıdır.

Görsel açıdan mükemmel olan ve oyuncular tarafından övülen Duel of Champıons oyunu hem karakter hem de kartların çeşitli özellikleri ile kullananlara zevk vermektedir. İster sanal düşmanlarınızla ister diğer ülkelerden girenlerle savaş yaptığınız bu oyun tarayıcı sayesinde açılan MMORTS kategorisindeki bu oyun yüksek çözünürlük ve şavaş stratejisiyle oyunu oynayanlara çok güzel zamanlar geçirme imkanı veriyor.

Duel Of Champions Kaydol

Oyuna Kayıt İşlemini tamamladıktan hemen sonra, resmi sayfa tarafından indirme işlemi için yönlendirileceksiniz.