ChangYou efsanesi, online oyun Dünyasını alevlendirmeye devam ediyor ve yeni girişini ateşli bir şekilde yapıyor. 26 Ocak itibariyle beta yayınına başlayan oyun ilerisi için büyük bir ümit vadediyor. Ve vadedilen bütün şeylerin gerçekleşmesi için elinden geleni yapan ChangYou firması oyun anlayışını değiştirmek yerine kuvvetlendirmek için çaba sarf ediyor. Oyun bölgesel desteğini ise GameAeria tarafından alıyor. Bu destek onu Avrupa kıtasın da oldukça güçlü hale getiriyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içi karakterler oldukça iyi hazırlanmış ve adeta kullanıcıların oyunu oynamaktan ziyade, oyun içerisine nasıl adapte edilir o düşünülmüş. Kahramanlar oldukça eğlenceli, görsel ve kahramanlık şarkısı söyleyecek gibi hazır kıta duruyor.

Oyun içerisinde yer alan görevler önemli bir yer tutuyor. Yani oyun içerisinde oldukça fazla görev var ve bu görevlerin sayısı da 1600’den daha fazla. Siz de oyuna kendinizi kolaylıkla kaptırabilir ve Echo Of Soul macerasına katılabilirsiniz.

Warlock, Warrior, Guardian, Rogue, Sorceress, Archer olmak üzere tam 6 karakter oyun içerisinde hazır bir şekilde seçim yapmanızı bekliyor. Oyuna başlangıç aşamasında, kesinlikle karakter analizini iyi yapmanız gerekiyor. Oyun içerisinde asıl göz alıcı olan karakterlerin skill ağacı ve eşyaları.

Echo Of Soul 2

Oyun içi karakterlerin hem giysileri dikkat çekiyor, hem de silahları. Silahların büyüklüğü de ayrı bir konu.

Echo Of Soul 3

Oyunda yer alan karakterler vücutsal olarak abartı olsa da yüz kısımları oldukça gerçekçi olarak dizayn edilmiş.

Echo Of Soul 4

Mekanlar ise tam bir sanat eseri. O kadar detaylı bir şekilde hazırlanmış ki, detayları incelemek bile saatlerinizi alabilir.

Echo Of Soul 5

Oyun içerisinde yer alan mekanlarda adeta sosyal bir ortam hazırlanmış ve savaş dışı zamanlar da bu mekanlarda eğlenebilirsiniz.

Echo Of Soul

Oyun kaydolmak için siz de aşağıda yer alan linkimiz yoluyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Echo Of Soul Oyununa Kaydol