• Oyun Kalitesi
  • Hikaye
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

Teknolojin ilerlemesi ile birlikte artık herkesin hayatı daha da renkli bir hale gelmiştir. Online oyunlar gençlerin vazgeçilmezi haline gelerek bunlar arasında son zamanların gözdesi fantastik bir tasarıma sahip olan Eden Eternal oyunu üç boyutlu olarak muhteşem bir grafiği vardır. Oyunu X-Legend geliştirerek ve ayrıca Aeria Games tarafınca yayınlanarak muhteşem bir görsel şölene yaşatmaktadır. MMORPG oyunu halinde tasarlanan Eternal benzerlerinde çok daha farklı bir tasarıma, efekte sahip olarak geliştirilmiş şekilde sunulmuştur.

Sponsorlu Reklamlar

Eden Eternal farklı şekilde sınıf sistemi olarak tasarlanmış ve buna göre oyun seyri yürümektedir. Oyun içerisinde Magiccian ve Warrior şeklinde 2 tane farklı alan seçimi olduğu gibi 5 tane de farklı ırk mevcuttur. Ursun, Anura, Zumi, Human ve ayrıca Halfkin adında 5 adet ırk ile seçim yapılabilir. Her ayrı ırkta 17 adet değişik şekilde sınıfları bulunduğu gibi bu sınıflar sürekli olarak artmaya devam etmektedir. Bir takım özel olan koşulları yerine getirdiğiniz zaman tüm bu seçilen sınıfları rahatlıkla aktif etme şansınız vardır.

MÜKEMMEL BOYUT

Eden Eternal oyunu tarzı diğerlerine göre farklı olmasından dolayı fantastik severlerin dünyasını eğlenceli hale getirmektedir. Oyun içerisinde size sunulan karakterin yanı sıra kişilik şeklinde sunumlarda vardır. Seçmiş olduğunuz kişiliğinize göre karakter seçimlerinde ekstra olarak birçok özellik kazanmak mümkündür. Son zamanlarda çok yoğun bir şekilde ilgi çeken üç boyutluluk artık oyunlara da fazlası ile can katmaktadır. Boş zamanlarınızı muhteşem grafik tasarımı sayesinde herkesin hayallerini süsleyen bu oyunu oynayarak tasarımın gücünü kendiniz dilediğiniz şekilde sınırsızca keşfetmelisiniz.

Eden Eternal Oyununa KaydolEden Eternal oyununu İndir