Bir komutan olarak üssünüzü kurduğunuz, ordunuzu toplayıp, kaynaklar, uzaylı yapıları ve gezegen hâkimiyeti için savaşacağınız 7 den 70 e herkesi bağlayan bilim kurgu temalı güzel bir savaş, strateji oyunudur Edgeworld. Bu oyunda tecrübe puanı toplayıp seviye atlayabilirsiniz. Merkez komuta binası ve maden ya da enerji toplama işlevi gören cihazlar ile savunma birimleri oyunun temel unsurları arasındadır.

Sponsorlu Reklamlar

Command Center binası Edgeworld’ün çekirdeğini oluşturmaktadır ve en iyi korunması gereken üs konumundadır. Savunma üniteleri, hammadde toplama cihazları gibi diğer tüm temel birimlerin kurulabilmesi bu bina ile mümkündür. Bu binanın seviyesi yükseltilmeden diğer binaların ya da savunma ünitesi gibi birimlerin seviyelerinin yükseltilmesi mümkün değildir.

Sponsorlu Reklamlar


Önceliğinizin bu bina da olması bu strateji oyununda önemli yol kat etmenizi sağlar. Command Center dışında Crystal Mine, Solar Plant, Reactor, Gas Refinery, Supply Depot, Warp Gate, Barracks, War Factory, Tech Lab, Staging Area, Gun Turret, X-1 Cannon, Concussion Turret, Tesla Tower gibi binalar bulunmaktadır. Hepsi kendi içinde büyük önem taşımaktadır.

Edgerworld’de komuta merkezinin alanın daima ortasında bulunmasına dikkat etmelisiniz.30 ya da 35. Seviyeye ulaşana kadar diğer oyuncuların üslerine saldırmanız sadece zaman ve asker kaybetmenize sebep olmaktadır. 2711yılında geçmektedir oyun. Bu oyunda diğer birçok oyunda da olduğu gibi bir takımın içerisinde yer almak, tek başınıza devam etmekten daha iyi sonuçlar vermektedir. Buyüzden Edgerworld oynarken size uygun bir takıma katılma isteği yapın ve gerekli durumlarda takım üyelerinizden kaynak talebinde bulunun veya onlara siz kaynak yardımı yapın.

EdgeWorld Oyununa Kaydol