• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Karakterler
  • Oynanabilirlik

Efsane: Ejderhalar Mirası
Yüksek hızda internet bağlantısı gerektiren bu online MMORPG, Browser oyununda grafikler her ne kadar mükemmel olmasa da (orta düzeyde söylenebilir) oyunun içeriği, ilerleyişi, hikayesi ve maceraları ile oldukça keyifli pek çok savaşları yapmanıza olanak sağlıyor. Mail.ru tarafından geliştirilen bu oyunun en başında her ne kadar tecrübesiz ve güçsüz olarak başlasanız da aktif olarak kendinizi oldukça kısa bir sürede geliştirir ve güçlenebilirsin.

Sponsorlu Reklamlar

Oldukça geniş alanlar ve seçeneklerin sunulduğu oyunda sadece savaşmakla kalmayıp, kendi ulusunuzu da temsil ederek topraklarınızı koruyabilirsiniz. Savaş için size lazım olacak pek çok araç, gereç ve savunma eşyasını satın alabilir, elde edeceğiniz üstün silahlar sayesinde düşmanlarınızın işini bitirebilirsiniz. Ulus yaratmak ve yönetmek istiyorsanız bu oyun tam da size göre.

Tamamen kendi ulusunuzun gücünü gösterebileceğiniz bu oyunda, birbirinden güçlü pek çok silaha sahip olma yolunda ilerlersiniz. Unutmayın ki silah her zaman güç demektir. Diğer ırklara karşı koyabilmeniz de başarılı olmanız için silahlara ve silahlarınızı geliştirmeye büyük önemle ihtiyaç duyarsınız. Bunun için hazırlıklı olun.

Efsane: Ejderhalar Mirası Kaydol

Oyuna başlarken seçeceğiniz ırk için mücadele etmeye hazır olmalısınız. Her bir ırkın birbirinden benzersiz ve özel yetenekleri, güçleri ve silahları bulunmaktadır. İyi incelemeli ve tarafınızı doğru bir şekilde belirleyerek, ırkınız için egemenlik mücadelesine dahil olabilirsiniz.