• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Oynanabilirlik
  • Karakterler
  • Platformlar

Tamriel de yer alan her şehre adım atmanızı sağlayacak sarsıcı bir savaş oyunu Elder Scrolls Online. The Elder Scrolls Online bizlere bu zamana kadar ki Elder Scrolls oyunlarında gördüğümüz haritalardan daha kapsamlı ve detaylı bir harita sunacak. 2011 yılının en iyi oyun ödüllerini toplayarak başarısını kanıtlamış Elder Scrolls’un skyrim oyunundan sonra şansını online arena da deneyecek.

Sponsorlu Reklamlar

Kuşkusuz Elder Scrolls Online, en iyi oyun ödüllerine layık görülen bir yaratıcı için ödülün hakkını verecek bir oyun olmuştur. RPG türünün en iyisi olan The Elder Scrolls serisi tek kişilik oyunlarının ardından MMORPG türünde yeni bir oyunla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun henüz beta aşamasında 2013 yılının sonlarına doğru oyun severlerle buluşması planlanıyor.

The Elder Scrolls Online oyununun yapımcı ekibi Zenimax ve yayıncısı Bethesda oyunun hala geliştirilmekte olduğunu belirtirken oyundaki karakterler hakkında tanıtım videoları da yayınlıyorlar. Oyundaki düşman karakterlerden bazılarını inceleyecek olursak Elder Scrolls serisinin milat taşlarından olan Kwamalar yer almaktadır. Kwamalar böceğimsi bir ırktan olan işçi ve savaşçı gibi farklı sınıflara sahip olacaklardır. Kwamalardan başka elektrik ile düşmanlarına saldıran dev dikenli kertenkele Wamasu bulunuyor. Daha önceki Elder Scrolls oyunlarının hiç birinde yer almayan bu yaratık Elder Scroll Online için özel tasarlanmıştır.

Tek kişilik oyunları ile büyük başarı yakalayan, en iyi oyun ödüllerini alan Elder Scroll serisinin çevrimiçi tecrübeyle çoklu oyuncu mantığını Elder Scrolls Online da göreceğiz. Oyunda oyuncular arasında sesli görüşmeler yapılıp oyuncuların birbirine destek vermesi sağlanacak.