• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Oyuncular
  • Karakterler

İskoçya merkezli oyun yapım stüdyosu Hunted Cow tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış olan Eldevin, bilgisayarınıza herhangi bir yükleme ve kurulum gerektirmeden tarayıcı üzerinden kolaylıkla oynanabilen fantastik bir MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Temelde Java altyapısı üzerinde geliştirilen oyun, grafik kalitesi ve sahip olduğu görsel efektleriyle dikkat çekmektedir. Bunların yanı sıra oyunda hem PvE hem de PvP savaşları yapılabilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Eldevin’in göze çarpan en önemli özelliği, benzer tür oyunlardaki gibi belli bir sınıf sınırlamasına sahip olmamasıdır. Birbirinden farklı 6 adet yetenek ağacı ve 200’ün üzerinde yetenek çeşidinden kendinize uygun olanları seçip tamamen kendinize özgü bir sınıf oluşturmanız mümkün olmaktadır.

Oyunda bunlara ek olarak istediğiniz mesleği seçerek ticaret ağına katılmanız da mümkün olmaktadır. Bu meslekler arasında demircilik, dericilik ve balıkçılık gibi meslekler bulunmaktadır. Birbirinden farklı şehir, zindan ve zengin görev seçenekleriyle oyun severler tarafından tercih edilen Eldevin, kullandığınız karaktere çok sayıda set ve özel eşya ekleme imkânı sunmaktadır. Oyun, kendisine benzer diğer tarayıcı tabanlı oyunlara göre oldukça hızlı ve hikâye bazlı bir oyun olarak ilgi görmekte ve sizi bir görevden diğerine koşturmaktadır.

YENİLİKÇİ FANTASTİK MMORPG OYUNU: ELDEVIN

Yoğun hikâye tarzıyla bize sayısız görevler sunan Eldevin oyunu, bir yandan görevleri tamamlarken bir yandan da zindanlara girerek canavarlarla savaşmamıza ve bu sayede puanlar kazanıp bu yolla seviye atlamamıza da olanak tanımaktadır. Fantastik kurgusuyla ve oyun içindeki yenilikçi özellikleriyle türünün benzerlerinin arasından rahatlıkla sıyrılabilen Eldevin, kısa zamanda oyun severlerin favorisi olacak gibi gözükmektedir.

Çok Yakında Bu Sayfada