• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Kullanıcı Sayısı

Adını bugünlerde fazlasıyla duyduğumuz DOA Games, Elite Forces oyunu ile yeniden karşımızda. Çeşitli dil seçeneklerinden sonra Türkçe dil seçeneğiyle de çeşitlendirilen oyun şimdi de Türkiye de. Oyunda çeşitli sınıflar yer alırken, iki farklı düşman kuvveti bulunmaktadır. Bu kuvvetlerden istediğinizi seçebilir ve oyuna hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Öncelikle aşağıda verilen indirme linki ile oyunu indirin, hemen arkasındansa kaydol butonu ile oyuna kayıt yaptırın. Daha sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Kendinizi oyun içerisinde kanıtlamalı, iyi bir mücadele sergilemeli ve bu mücadeleyi yaparken de çeşitli yeteneklerinizi sergilemelisiniz. Sergilediğiniz yetenekler sayesinde başarılı bir mücadele geçirebilir ve bu mücadele sonucunda ekstra yeteneklere sahip olabilirsiniz. Bu kendini kanıtlama sonucunda oyun tarafından size rütbe ödülü verilmektedir. Yani en alt seviyeden en üst seviyeye ulaşabilmek sizin oyun içerisinde ki başarılarınıza bağlıdır.

FPS oyunlarının en güzel yönlerinden bir tanesi olan modlar, oyundan sıkılmanızı da engellemektedir. Bomba modlarında, kullanacağınız bombalar ile rakibi alt etmeye çalışırken, Av Modu‘nda ise çeşitli stratejiler belirlemelisiniz.

Oyun içerisinde kendinizi özelleştirebilir ve olabildiğince diğer rakiplerden farklılaşmalısınız. Bu sayede kolayca analiz edilemeyecek ve rakiplerinizin sizi tanımasına izin vermeyeceksiniz.

Grafikler açısından da oldukça başarılı olarak nitelendirilebileceğimiz Elite Forces, oyun kontrolleri ve diğer açılardan da başarılı olarak nitelendirilebilir.

Siz de oyun içerisinde yer alan modlar sayesinde başarı grafiğinizi yükseltebilir, rütbe atlayabilir ve daha önemlisi de oyunun en iyilerinden bir tanesi olabilirsiniz.