• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oyuncu Çeşitliliği
  • Kullanıcı Sayısı
  • İlerlemeler

Çizimleri ve grafikleri ile dikkat çeken ve Manga tarzıyla farklılığını ortaya koyan oyunumuz, Kuzey Kore’li oyun firması olan KOG tarafından üretilmiş ve kullanıcılarına hizmet vermeye başlamıştır. 2.5D örnekleri arasında hatrı sayılır bir saygınlığa sahip olan oyunumuzda siz de kendinize saygın bir yer edinebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

En önemli özelliği olarak yandan ilerlemeyi gösterebileceğimiz oyunda, diğer online oyunlardan sıkıldıysanız, tam size göre bir tarz diyebiliriz.

Ekranı karşınıza aldığınızda solda sağa doğru ilerliyor ve karşınızdan sürekli bir rakip geliyor. Eğer takımlar halinde savaşırsanız, oyun içerisinde başarılı olmama ihtimaliniz bulunmuyor. Kendinizi geliştirdikçe ekipmanlarınızı da kuvvetlendirir ve oyun içerisinde daha başarılı bir hale gelebilirsiniz.

PVP sisteminin en güzel örneklerinden bir olan Elsword ile liderliğe oynayabilirsiniz.

Elsword adlı online oyunumuzda 6 farklı ırk bulunuyor ve bu ırkların her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış durumda. Yani karakterinize en uygun karakteri seçebilme şansına sahipsiniz.  Karakterlerin hepsini çok sevecek ve seçim aşamasında oldukça zorlanacaksınız.

Elsword Oyunu Kayıt Sayfası

 

Oyunu nasıl oynayabilirim?

Öncelikle yukarda yer alan indirme linkine tıklayın ve dosyayı indirin.  Dosyayı indirdikten sonra ise kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra ise, yine yukarıda yer alan kaydol butonundan kayıt sayfasına giderek, gerekli alanları doldurarak kayıt aşamasını başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Oyun her bilgisayarın kaldıracağı bir seviyedeyken, daha iyi bir oyun deneyimi için en az 2 GB rame ve iyi sayılabilecek bir Pentium işlemciye sahip olmalısınız