Oyun denilince, iyi bir oyun severin aklına gelen ilk oyun firmalarından bir tanesi olan InnoGames tarafından hazırlanan oyunumuz ilgi görmeye devam ediyor ve bu ilginin de artacağı görülebiliyor. Son olarak hazırladıkları oyun ise Elvenar isimli bir online macera oyunu.

Sponsorlu Reklamlar

Bu türün en iyi oyunlarından bir tanesi olan Clash Of Clans oyununu oynayanlar bilir ki, sıfırdan bir arazi alıyorsunuz ve bu arazide büyümeye ve gelişmeye çalışıyorsunuz. Elvenarda da size verilen alanda en iyi ve en hızlı şekilde gelişiminizi gerçekleştirmeniz ve en iyi şekilde saldırılar yapmanız gerekiyor. Bunun yanında da oyuncu kendisine yapılan saldırılara karşı da, kendi alanını en iyi şekilde savunmalıdır. Savunmanız ne kadar iyiyse oyun içerisinde gelişiminiz de o kadar hızlı olacaktır.

Elvenar ırklar

Elvenar ırklar

Teknoloji oyunumuzda oldukça önemli ve ilk hedefiniz her zaman için yeni teknolojileri ortaya çıkarmak ve bir adım öne geçmek. Hatta ve hatta şunu söyleyebiliriz. Bu bir kandırmaca. Yeni teknoloji demek aslında diğer oyunlarda ki gelişimler.Ama oyuna entegresi gerçekten çok iyi olmuş. Yani oyun hikayesinin içerisinde de iyi bir harmanlama olmuş.

Elvenar Binalar

Elvenar Binalar

Oyun içerisinde iki adet ırk yer alıyor ve bu ırklar; insan ve elf ırkı. Bu iki ırkın arasından size en uygun olanını belirlemeniz ve Elvenar’a sahip olmanız gerekiyor. Elvenar’a sahip olmak oyunun en önemli noktası.

Elvenar Birlikler

Elvenar Birlikler

Oyun içerisinde yer alan barınaklar 15 seviyeden oluşuyor ve bu seviyeleri en hızlı şekilde genişletmeniz gerekiyor. bu genişletme sağlandığı takdirde kullanıcı hem görsel olarak hem de ordu olarak iyi bir konuma yerleşecektir.

Elvenar Konut

Elvenar Konut

Kaynaklar oyun içerisinde önemli bir yere sahipken, saldırılar sayesinde elde edilen ganimetler de yine aynı şekilde önemli bir yere sahip. Oyun içerisinde çok savaş yapanlar genellikle bu oyunda daha hızlı yükseliyor ve kaynaklarla idare edenler daha başarısız oluyor denilebilir.

Oyunumuzu şimdi denemeli ve kalitesini siz test etmelisiniz.

 

Elvenar Oyununa Kaydol