• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Çocukların futbolcu kartları, araba kartları, süper kahraman kartları ya da çizgi film karakterlerinin kartları ile oynadığı oyunların bir benzerini bilgisayarınızdan oynama imkanı veren Eredan, 2 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahiptir. Devasa bir dünyaya sahip oyun, bu tür oyunları sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyundur.

Sponsorlu Reklamlar

Eredan oyununda şimdiye kadar 34 milyondan fazla oyun oynanmış, her an oyunda çevrimiçi oyuncu bulunmaktadır. Tüm dünya üzerinden oyuncuların buluştuğu bu oyunun eksikliklerinden birisi Türkçe dil desteği olmamasıdır. Oyunda 1000’den fazla kart çeşidi bulunmaktadır. Bu kartlarla taktikler yapmak ise tamamen oyuncuların yeteneğine bağlıdır. Her kartı güçlü ve zayıf yönleri bulunmaktadır, bu yönleri iyi bilenler oyunu iyi oynayanlardır.

Kart oyunlarının en güzel yanı onların yavaş yavaş birikmesini izlemektir. Öyle ki eskiden kutuların içinden sakızla çıkan bu kartlar için o kadar çok sakız çiğnenmiştir ki sayılamaz. Aynı zamanda eskinin en güzel özelliği olmayan kartları arkadaşlarınız arasında değiş tokuş yapabilme şansınız olmasıydı. Daha sonra bu kart oyunları daha ticari hale gelerek, desteler halinde hazır oyunlar şeklinde piyasaya sürülmüştür. Eradon ise daha farklı bir kategoride internet üzerinden diğer insanlarla istediğiniz zaman oynama imkanı sunmaktadır.

Eradan oyununu basit bir kayıt işleminden sonra direk tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken aşağıda bulunan Eradan Kaydol butonuna tıklamaktır. Sizde kart oyunlarını seviyorsanız bu oyunun devasa dünyasını kaçırmayın.

 

EredanKayıt Sayfası