• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

Hayallerin ve mucizenin bulunduğu kendi büyülü bahçenizi kurabileceğiniz FantasyRama ile gizemli bitkiler ve yaratıklar yetiştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sihirli bahçede peri dünyasının sırlarını keşfederek esrarengiz bir macera yaşamanız garantidir.

Sponsorlu Reklamlar

Güçlü hayat ağacının gölgesinde size yol göstermeyi bekleyen periler bulunmaktadır. Bu heybetli hayat ağacının altında periler dışında elfler ve gizemli orman yaratıkları da yaşamaktadır. Bu bahçede ambrosia toplayıp fantezi dolu pırıl pırıl bir dünya yaratma olanağına sahip olacaksınız. Ormanın derinlerinde bir yerlerde bulunan bu bahçe çam dallarının ve yosun tarhlarının arasında bulunmaktadır. Bu fantezi dünyasının sakinleri artık mutlu değildir çünkü fantasy tükenmeye başlamıştır ve onların gizemli dünyalarını çökmekten kurtaracak ve bu sihirli dünyayı canlandıracak bir kurtarıcıya ihtiyacı bulunmaktadır. Orman canlılarını içinde bulundukları zor durumdan kurtarabilmek amacıyla bu oyunda macerayla dolu bir yolculuğa çıkmanız mümkün kılınmaktadır.

Bu muhteşem sihirli oyunun ve onun gizemli sakinlerini keşfederek FantasyRama’da yaşayanların büyülü dünyasında maceradan maceraya koşmaya hazır olun. Oyunda şifalı otları ve büyülü bitkileri nasıl yetiştireceğinizi öğrenmeniz, güç veren iksirler kullanmanız ve ormandaki nazik yaratıkları korumanız gerekmektedir. Böylece bu gizemli dünyayı iyileştirebilmeniz ve eski haline getirebilmeniz mümkün olmaktadır.

Bigpoint şirketinin yeni tarayıcı oyunu olarak karşımıza çıkan FantasyRama’da oyuna ilk başladığınızda sizi karşılayacak olan sevimli bir peri olacaktır. Bu peri size bu gizemli dünyayı kurtarabilmeniz için ihtiyacınız olacak şeyler hakkında ufak ipuçları verecektir. Bu ipuçları sayesinde hem gelişiminizi tamamlamanız hem de oyunda geçerli olan parayı kazanabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu parayı çeşitli bitkiler almak için kullanabilmeniz mümkündür.

FantasyRama Oyununa Kaydol