Futbol severler gerçek Dünya’da birer futbol aşıklarıdır ve bunu sanal aleme taşımasını da oldukça iyi bilirler. Bunu da iyi bilen Fifa, futbol aşkını soluksuz devam ettirmek adına, Fifa serisini yayınlamaya devam ediyor ve bu seriye Fifa World online oyununu da ekledi. Oyun tamamen internet ve tarayıcı üzerinden oynanabiliyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun tercihe göre, klavye, klavye ve mouse birlikte veya yeni oyun ekipmanımız GamePad ile beraber oynanabilmektedir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır ve istediğinizi ayarlar menüsünden seçebilirsiniz.

Fifa World

Fifa World

Oyunun biz Türkler açısından önemi ise, hem Türkçe olabilmesi, hem de tüm Süper Lig takımlarını içermesi ve güncel kadroların sürekli güncellenmesi.

fifa

fifa

Resimde yer aldığı gibi, e-posta adresimizi giriyoruz ve ileri butonuna tıklıyoruz. Bu aşamadan sonra kişisel bilgilerimizi de girerek kayıt aşamasını tamamlıyoruz.

Eğer bir arkadaş grubunuz var ise bu grup ile birlikte, kendi liginizi oluşturabilir ve kendi şampiyonunuzu belirleyebilirsiniz.

Transfer konusunda da oldukça iyi sayılabilecek bir oyun olan Fifa World ile, bütçeniz ile orantılı transferleri yapabilir ve şampiyon niteliklerinde bir takım kurabilirsiniz.

Fifa World Oyununa Kaydol