• Genel İzlenim
  • Görüntü
  • Oynanabilirlik
  • Hız
  • Kullanıcı Sayısı

Tarayıcımız üzerinden yükleme yapmadan oynayabileceğimiz oyunlardan bir tanesi olan Final Hour: World War 2 online oyunu, hem grafiksel hem de kolay oynanabilirlik açısından oldukça kaliteli olarak değerlendirebileceğimiz bir oyun. Kısaca online savaş ve strateji oyunu olarak da değerlendirebiliriz.

Sponsorlu Reklamlar

Öncelikle bir gelişim oyunu olarak değerlendirebileceğimiz Final Hour: World War 2 oyunumuzda, yerleştiğiniz bölgenizi en hızlı şekilde geliştirmeli, saldırı ve savunma güçlerinizi olabildiğince yükseltmelisiniz. Kendinizi ne kadar hızlı geliştirirseniz, size yapılan saldırılardan o kadar az etkileneceksiniz. Kendi alanınız da yaptığınız binalarınız gelişiminiz ile doğru orantılı olarak daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz.

Oyunumuzda önemli noktalardan bir tanesi de, yaşam alanınızda bulunan insan sayıları. Ne kadar çok insan sayısına ulaşırsanız, o kadar çok askeri birlik kurabilir ve o kadar çok asker yetiştirebilirsiniz. Bu da sizin hem savunma, hem de atak gücünüzü yükseltecektir.

Savaş sırasında yapacağınız hamlelerin büyük önem kazandığı oyunda, kendi birliklerinizi istediğiniz güzergahta ilerleterek düşmanın üzerine salabilirsiniz. Bu oyunun strateji yönünü ön plana çıkartmaktadır. Yani rakibinize sıradan bir şekilde değilde planlı bir şekilde saldırabilirsiniz. Bu da rakibinize zarar verme ihtimalinizi büyük oranda arttırmaktadır.

Round usulü yapılan savaşlarda, rakipler hamlelerini sırasıyla yapabiliyor. Her rakibin bir alanı oluyor ve rakip orta alana girdiği anda saldırabilme hakkınız doğuyor. Savaş alanlarında yer alan birtakım sığınaklar, kuleler ve daha fazlasını rakibinizden daha önce ele geçirerek savaşa bir adım önde başlayabilirsiniz.

Oyun görsellik açısından kullanıcının kolay kontrol edebilmesi için tasarlanmıştır. Bu özellik hem savaş, hem de yapım aşamasında büyük kolaylıkları beraberinde getiriyor.

Final Hour: World War 2 adlı oyunumuz, tarayıcı üzerinden oynanabilen, indirmeye gerek duymadan oynanabilen bir oyundur.

World War 2 Kayıt Sayfası