• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Tüm dünyayı yaşanmaz bir hale getiren FireFall’dan sonra hayatta kalan bir grup insan, dünyayı uzaylı istilasından korumak için savaşmaktaktadır. Konu olarak gelecekte geçen, grafikleri ve oyun mantığıyla farklı bir yapıda olan Firefal, MMO çoklu oyunculu çevrimiçi bir oyun tarzı bir oyundur. Oyunda alınan görevlerle RGP rol yapma oyununa da benzeyen oyun aynı zamanda birincil gözden ateş etme FPS tarzındadır. Bu anlamda farklı bir oyun deneyimi yaşayacağınızı belirtebiliriz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun şuan kapalı beta sürümü olarak hizmet vermektedir.Yakın bir zamanda tam sürüm olarak hizmet vermesi beklenmektedir. Öyle ki şuan Become Founder adı altında oyun içi birçok özel teçhizata sahip olarak başlayabileceğiniz ücretli paketleri mevcuttur.

FireFall oyunu 5 farklı ırk içermektedir ve ırkın kendi içinde seçilebilen 3 karakteri mevcuttur. Bu ırklar Assault, Engineer, Biotech, Recon ve Dreadnaught’dur. Her ırkın kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Bu ırkların kullandığı silahlar farklılıklar gözetmektedir.

Oyunun ayrıca web sitesinden oyunla ilgili bir manga serisi yayınlanmaktadır. Bu anlamda da benzer oyunlara çok büyük bir fark atan oyunun, an itibariyle yayınlanmış 7 manga serisi ve şuan 4 sayfası yayınlanmış 8. manga serisi bulunmaktadır. Oyuncular oyunun içinde heyecan yaşarken bir yandan da bu manga serilerinin devamını heyecanla beklemektedirler.

 

FireFall Kayıt Sayfası

 

Şuan Beta sürümü olan bu oyununu indirmek için ilk önce kaydolmanız gerekmektedir. Kaydolmak için aşağıda bulunan Firefall Kaydol butonuna tıklayınız. Daha sonra oyunu indirmek için gerekli bağlantı web sitesinden sizlere sunulacaktır. Bu işlemlerden sonra sizde dünyayı uzaylı istilasından kurtarmak için savaşan kahramanlardan birisi olacaksınız.