Oasis Games, FPS tutkunlarının yüzünü güldürecek ve modern savaşlar temel alınarak geliştirilmiş dinamik bir oyun olan Fireshot ile karşımıza çıkmakta. Fireshot, bildiğimiz FPS oyun tarzı özelliklerini taşımanın yanı sıra yapay zekâ ve bot sistemi gibi özellikleriyle de diğer birçok FPS oyunundan ayrılmaktadır. Türkiye’de oldukça ilgi gören Legend Online oyunundan sonra Oasis Games çıkardığı MMOFPS oyunu Fireshot ile kullanıcılarına kaliteli grafikler ve düşük sistem gereksinimini sunuyor.

Sponsorlu Reklamlar

Fireshot oyununun en göze çarpan özelliklerinden birisi modern savaşlarda kullanabileceğiniz modern silahların yanı sıra Dünya Savaşlarında kullanılmış olanlar tüfekler gibi klasikleşmiş silahları da kullanabilmenizdir. Fireshot içinde çok sayıda oyun modu bulunmaktadır. Oyuncu öldürüp yüksek puan alırken düşman ekibin puan almasını engelleyebileceğiniz komando modu, C4 patlayıcıyla istediğiniz bölgeyi imha edebileceğiniz bomba kurma modu, seçilen saldırı ve silah grubunun özel olarak seçilebildiği ve iki tarafın sadece buna uygun savaşabildiği özel savaş modu, düşmanın en kısa sürede öldürülmeye çalışıldığı, öldükten sonra tekrar canlanılıp savaşa devam edilebildiği arena modu ve birçok patlayıcıyla savaşılıp, düşman öldürdükçe puan kazanılan ve kazanılan puanlarla oyun dâhilindeki marketlerden farklı patlayıcıların alınabildiği fırtına modu bunlardan bazılarıdır.

Oyun aynı zamanda özel grup görevleri, farklı özelliklerdeki haritalar, ACOG dürbün, lazer dürbün ve dehşetli roketatarlarıyla da dikkat çekmektedir. Özellikle farklı haritalara göre farklı görevlerin bulunması oyuncuları Fireshot oynama konusunda daha da heveslendirmektedir. Grafik ve seslendirmeleri oldukça başarılı olan oyunun, her bilgisayarda rahatlıkla çalışabilmesi de en önemli tercih edilme sebeplerindendir.

Sponsorlu Reklamlar


Türk pazarına ve Türk oyuncusuna verdiği önemi her oyununa Türkçe dil seçeneği ekleyerek gösteren Oasis Games, Fireshot oyununda da aynı geleneği sürdürmektedir. Farklılık yaratan birçok özelliğiyle türünün diğer örneklerinin arasından kolaylıkla sıyrılabilen Fireshot, FPS tutkunlarına etkili bir oyun deneyim sunmaya devam etmektedir.