Fireshot oyunu Türkiye sınırları içerisinde popülerliğini, Dünya ile aynı oranda arttırmayı başarabilen bir oyun. Gerek özel, gerekse online oyunlara has nitelikleri her geçen gün gelişen ve online oyunların çıtasını yükseltmeyi başarabilen oyunlar arasında kendisine yer edinmeyi başarabildi.

Sponsorlu Reklamlar

Daha önce hazırladığımız tanıtım yazısında da oyunun niteliklerinden özelliklerinden bahsetmiştik ama o yazımızı okumayanlar için kısaca oyun hakkında biraz bilgi verelim.

Öncelikle Legend Online oyununun üreticisinin hazırladığı bir oyun olduğunu belirtelim. Daha önceki online oyun üretimlerinin, bu oyunun üretilmesine temel taşı olduklarını söyleyebiliriz.  Son dönem FPS oyunlarının da en güzel örneklerinden bir tanesi olduğunu da belirtelim.

Oyunun içerisinde yer alan oyun modları da, kullanıcının oyuna daha çok bağlanmasını sağlıyor. Zaten firma bu konuda, hem etkinlik hem de kullanıcının tek başına takılabileceği bir düzen geliştirmiş. Siz de bu düzenin bir parçası olabilir ve FireShot oyununu zevkle oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar


Şimdi gelelim konumuzun ana amacına. Oyunumuz içerisinde çeşitli hediye paketleri bulunuyor ve bu hediye paketlerini istediğiniz zaman üretici siteden alabilirsiniz.

Oyun içerisinde iki adet hediye paketi yer almaktadır. Bu paketler;

Acemi Paketi: Bu paketimizde, Aug-A3 Custom, Nepal Bıçağı, Piton, Çift Exp Kartı, AntiBomb Çelik Yelek, Yok Edici Bomba 3 günlüğüne kullanıcının hizmetine sunuluyor.

20 Lv Sürpriz Paketi: Aug-A3 Custom, Yargıç İmzası, Kart-Hedefi Iskalamaz, Çift Ganimet Kartı 3 günlüğüne kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.

FireShot Hediye Paketi Al

Hediye paketlerini her kullanıcı sadece 1 defa alabilmektedir ve ikinci kez almasına sistem tarafından izin verilmemektedir.

FireShot oyununa kaydolmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

FireShot Kaydol