• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Hikaye
  • Güncelleme
  • Platformlar

Oyun Dünya’sına yeni bir bakış açısı getiren Perfect World en yeni oyunu olan Forsaken World ile yine yeniliklerin kapısını aralamaya devam ediyor. Gerek oyun içinde yer alan karakterler, gerekse de görüntü kalitesi ile online oyuncuların yeni durağı olacağa benziyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içerisinde yer alan farklı özellikteki karakterler oldukça ilginizi çekebilir. Örneğin; Vahşi batıdan gelen veya vampir aleminden gelen karakterler oyuna sıkı sıkıya bağlanmanızı sağlayabilir. Oyuna yeni başlayan karakterlerin en çok ilgisini çekende, oyun içerisinde, günlük hayatta hiç bağdaştırılamayan karakterler. Ve hepsinin oyun içerisine zekice monte edilmesi bir başka artı yön.

Forsaken World içerisinde en dikkat çeken noktalardan biriside oyun müzikleri. Savaş sahneleri veya çalışma anlarında oyuna monte edilen müzikler, bir PVP oyundan beklenenlerden daha fazlasını vaat ediyor.

Oyun içerisinde yer alan meslekler: Maceracı, Hayvan ehlileştirici, savaşçılar için zırh ustası, demirci, uzay bilimci, büyücü, büyü sanatçısı, ticaret ehli ve elit kesim.

Oyun içerisinde yer alan sınıflar: Savaşçı, suikastçı, maceracı, nişancı, koruyucu, rahipler büyücüler ve ozanlar.

Oyunda yer alan savaşçılar oldukça etkili bir şekilde savaşan, rakiplerine yıkıcı darbeler verebilen bir sınıftır. Aslında her sınıfın savaş yetenekleri üst düzeydir, lakin savaşçı sınıfının en üst düzeydedir. Suikastçılar savaş yeteneklerinin yanı sıra, gizli darbeler indirebilir. Koruyucu sınıf, savaş sınıfının aksine daha çok takım arkadaşlarını ve bölgesini korumaya yönelik çaba içerisindedir.

Forsaken World Kayıt Sayfası