• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Özgürlük
  • Balıklar
  • Çeşitlilik

Upjears şirketi tarafından yayınlanan Free Aqua Zoo oyunu bir tarayıcı oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun bir akvaryum sahibi olunarak başlamaktadır. Oyundaki amaç ise içinde yalnızca bir tane balığın olduğu bu akvaryumu çeşitli balıklarla doldurmak ve bu balıkların bakımını en iyi şekilde yapmaktır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda başarılı olabilmek için öncelikle para kazanmak gerekmektedir. Sonra akvaryumu temizlemek ve balıkları mutlu edecek akvaryum süsleriyle doldurmanız gerekmektedir. Elbette balıklarınızı sevdikleri yemlerle beslemeniz de gerekmektedir. Akvaryumunuzu balıkla doldurabilmek için Free Aqua Zoo’da bulunan şehir merkezi içerisindeki küçük nehirde balığa çıkmanız ve burada yakalayacağınız balıkları akvaryumunuza götürmeniz gerekmektedir. Yakaladığınız balıkları akvaryuma götürebileceğiniz gibi balığa meraklı olan kişilere satabilmeniz de mümkün olmaktadır. Yakalanan balığın seviyesi ne kadar yüksek olursa balık için ödenecek olan ücret de o kadar yüksek olacaktır. Tabi tüm bunların gerçekleşebilmesi için balık yakalamanıza faydası olacak olan yemleri marketten almanız gerekmektedir.

Akvaryuma hayat verin ve yaşanılası bir yer haline getirin.

Oyunda akvaryumunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz çok önemlidir. Örneğin; Akvaryumunuz zamanla kirlenebilir ve bu durum balıklarınızı olumsuz etkileyecektir. Bu yüzden akvaryum temizliğinizi yapabilmesi için akvaryumunuza bir salyangoz almanız şarttır. Ücretsiz ve online olarak oynayabileceğiniz bu oyuna dahil olabilmek için oyunun resmi sitesinden giriş yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca bu siteden oyuna başlamadan önce bir oyun turu yapabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Free Aqua Zoo’da sahibi olduğunuz akvaryuma farklı görünümler sağlayabilmek amacıyla stickerlar yapıştırabilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca balıklarınıza daha yaşanılabilir bir alan yaratabilmek için marketten çeşitli süs eşyaları satın alarak da akvaryumunuzu süsleyebilmeniz mümkün olmaktadır.

Free Aqua Zoo Oyununa Kaydol