• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Karakterler

Free Range Games oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve yayınlanan Freefall Tournament, herhangi bir yükleme ve kurulum gerektirmeden tarayıcı üzerinden oynanabilen, 3D görsellere sahip olan bir MMOTPS oyunudur. Temelde Unity 3D ile geliştirilen ve bu sayede hem görsellik hem de oynanabilme açısından üstün özelliklere sahip olan bir çevrimiçi savaş oyunu olan Freefall Tournament, oyunculara harika bir oyun atmosferi sağlamaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

3D SAVAŞ OYUNU: FREEFALL TOURNAMENT

Bilim-kurgu öğelerini de içinde barındıran Freefall Tournament, sahip olduğu harita çeşitliliği ve barındırdığı zengin silah çeşitliliğiyle de oldukça dikkat çekmektedir. Oyunda Training Arena (Eğitim Haritası), Moonbase ve Shuttle Bay olmak üzere birbirinden farklı 3 savaş haritası bulunmaktadır. Bunların yanı sıra oyun içinde birbirinden farklı toplam 5 karakter sınıfı mevcuttur. Bunlar Gunner, Tank, Scout, Tech ve Blazer sınıflarıdır. Her sınıf kendi fiziksel özelliklerine sahip olduğu gibi sahip oldukları yetenekler ve kullandıkları silahlar da birbirinden oldukça farklılık göstermektedir. Freefall Tournament oyununda, kendi askerinizi oluşturabilmekte ve gerektiğinde savaşlara girerek büyük mücadeleler verebilmektesiniz.

Oyun esnasında öldürdüğünüz düşman rakip sayısı ve savaşın sonucuna göre hem para hem de tecrübe kazanabildiğiniz oyunda, elde ettiğiniz para kazancı ile istediğiniz farklı savaş malzemeleri de satın alabiliyorsunuz. Satın aldığınız yeni mühimmatlar yardımı ile de daha güçlü hale gelip sonraki savaşlarda daha başarılı sonuçlar alabiliyor ve daha fazla savaş kazanabiliyorsunuz.

Türünün benzerleri ile ortak yanlar da barındıran Freefall Tournament, özellikle 3D görsel efektlerinin de katkısıyla MMOTPS severlerin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Kolay oynanabilirlik özelliğiyle de özellikle tercih edilen bir oyun olmaya devam etmektedir.

Freefall Tournament Oyununa Kaydol